WeWork شکایت SoftBank برای سکس دهنی, انگشت کردن 3 میلیارد دلار مناقصه ارائه

WeWork شکایت کرد SoftBank پس از ژاپن کنگلومرا گفت: هفته گذشته که آن را پشتیبانی از 3 میلیارد دلار برای ارائه سهام در تلاش اداره های راه اندازی.

در طرح دعوی در دادگاه که به طور گسترده ای انتظار می رود پس از مناقصه به yanked هفته گذشته کمیته ویژه ای در هیئت WeWork پدر و مادر ما شرکت. ادعایی که SoftBank حال نقض وظیفه امانتی به سهامداران جزء توسط زیر از طریق با ارائه.

“SoftBank شکست به کمال مناقصه ارائه روشن است نقض تعهدات قراردادی خود را … همانطور که به خوبی به عنوان یک نقض SoftBank را امانتی تعهدات به WeWork اقلیت سهامداران از جمله صدها نفر از کارمندان فعلی و سابق,” کمیته ویژه در بیانیه ای گفت:.

این پیشنهاد را بیشتر غنی شده فقط چند ثروتمند سرمایه گذاران از جمله خوار بنیانگذاران آدم نویمان که می توانست با نزدیک به 2 میلیارد دلار چتر نجات طلایی حتی پس از شرکت IPO برنامه های درون منفجر.

هنوز این مناقصه نیز خواهد داده اند صدها میلیون نفر به WeWork کارکنان که باید دیده می شود سهام خود را در شرکت پس از خشک شدن در سال گذشته را شکست مواجه IPO. هفته گذشته سافت گفت که نگران آن وظیفه امانتی خود را برای سرمایه گذاران است.

طرح دعوی در دادگاه می آید تنها چند روز پس از ارسال گزارش داد که تلاش دفتر-اجاره غول پیکر است که در مذاکرات به استخدام یک مشاور به کمک آن مذاکره مجدد آن اجاره به عنوان coronavirus همه گیر چکش کسب و کار خود در سراسر جهان است.

“به عنوان بخشی از طرح ما به دنبال سود و رشد ما در حال انجام یک بررسی عمیق از عملیات و دارایی در سطح جهان به منظور rightsize کسب و کار و بهینه سازی املاک و مستغلات, نمونه کارها” یک WeWork سخنگو گفت: در اواخر ماه مارس است. “همانطور که ما کار را از طریق این فرایند ما در حال کار با شرکای صنعت که در آن مناسب است.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im