اگر شما تا کنون فکر چگونه به آزار تام بردی, ستاد دفاعی lineman کریس جونز پاسخ خود را.

پس از تحمل دو چهارم از بحث زباله از جونز در هفته 14 بردی قرار گرفت و طعمه و در جونز’ چهره برای برخی از تلافی جویانه “تلخه-صحبت کردن است.” اما جونز می گوید: در حال حاضر که آن را در واقع کمی بیشتر مبتذل از او برای اولین بار به رهبری ،

“من او را به می گویند چیزی به من” سوپر جام قهرمان گفت: در مصاحبه اخیر خود با Barstool ورزشی’ “عفو من است.” “او به من نفرین شده, اما من آن را دوست داشتم. که اولین بار من دیده ام بردی فحش دادن یک D-lineman بنابراین بدیهی است که من انجام شده بود چیزی درست است.”

جونز نمی استادانه درست شده که کلمه بردی استفاده می شود.

“ما قرار بود در آن برای یک کمی” بردی گفت: FARZIN است “گرگ نمایش” روز دوشنبه پس از 23-16 از دست دادن. “او بسیار پر حرف در خارج وجود دارد, بنابراین من فکر می کنم وجود یک رقابت سالم.”

بردی بستری او اجازه این ستاد تصویب حمله کننده بدست کرده بود در زیر پوست خود و اشاره کرد که او “به طور معمول” نیست اجازه دهید بحث زباله را به او. این بار بردی او گفت: “واقعا نمی تواند مقاومت در برابر.”

Chiefs defensive lineman Chris Jones and Patriots quarterback Tom Brady exchange words.
روسای دفاعی lineman کریس جونز و کارفرمایی میهن پرستان تام بردی ارز کلمات.دیجیتال برای اولین بار از طریق رسانه های گتی Im

ظاهرا 25 سال, بازیکن خط جلو رفت و پس از بردی سن پیشرفته.

“اگر آنها بر روی زمین با شما تماس او را با یک الاغ motherf–ker یا خود را دریافت کنید, پیر, کون کردن و یا شما نیاز به f–پادشاه بازنشسته” جونز گفت. “بردی کردم تا f–پادشاه سریع که سریعترین من تا کنون دیده ام بردی حرکت می کند.”

بردی نوبت 43 در ماه اوت است.

جونز که به نظر می رسید افتخار او قادر به تحریک یک واکنش عاطفی از میهن پرستان سیگنال-تماس گیرنده می گوید این همه “بخشی از بازی است.”

“من احساس می کنم به خصوص quarterbacks … شما می دانید که کارفرمایی و D-خط کسانی که دو نوع مختلف از کلاس تا زمانی که همتون قادر به برخورد شما بحث خود را s–t. به شما می گویند که چگونه شما احساس می کنید به آنها را” جونز گفت. “هر وقت من قادر به گفتن هر چیزی به کارفرمایی پس از من او را ضربه من حتی نمی باید به او ضربه من فقط به شما می آیند و صحبت کردن با s–t.

“پس از این بازی چیزی جز عشق و احترام. اما در میان کسانی که خطوط ما در جنگ است. و هر آنچه که من می توانید انجام دهید به زیر پوست خود را هر چه من می توانم به شما تاثیر می گذارد. اما فقط درک آن را نه فقط صحبت کردن s–t. من میخوام به شما رسید. شما در حال رفتن به احساس من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی