چه Chris فروش عمل جراحی وسیله بیس بال فانتزی آینده

ما در حال زندگی در یک جهان از عدم قطعیت.

ما نمی دانیم که زمانی که ما قادر خواهد بود برای دیدن دوستان و خانواده و همکاران و عزیزان خارج از Google Hangouts, FaceTime و یا زوم چت. ما نمی دانیم هنگامی که ما در آینده خواهد بود قادر به یک وعده غذایی در یک رستوران و یا زمانی که ما قادر خواهید بود برای ایستادن در عرض 6 پا از شخص دیگری بدون گرفتن یک نگاه.

همچنین ما نمی دانیم که ما را به دیدن یکی دیگر از بازی بیس بال. چه ما نمی دانیم, اگر چه, این است که اگر بازی ها در سال 2020 Red Sox آس Chris فروش مثل یانکی ها ace لوئیس سورینو نمی تواند بر روی تپه برای هر یک از آنها.

پس از آرنج خود را پاسخ نمی به خوبی زیر برخی از پرتاب در اوایل این هفته فروش — که در برخورد با یک فلکسور فشار و آرنج مسائل قبل از بهار آموزش — توقیف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او بزرگ دوم-نام AL شرق hurler به انتخاب کردن برای تامی جان عمل جراحی در ماه گذشته است.

حتی قبل از COVID-19 بود یک چیز و فروش این تصمیم وجود دارد بیش از حد بسیاری از پرچم قرمز برای جانبازان lefty.

از 2012-17 فروش یکی از غالب ترین کوزه ساخت 181 ظاهر (180 شروع می شود) و تبادل 1,230 نوبت (به طور متوسط 205 در هر فصل). او 87-55 با 3.01 دوران 1,441 strikeouts (10.5 strikeouts نه هر نوبت) و فقط 266 پیاده روی (1.9 نه هر نوبت).

او led لیگ در strikeouts دو بار از جمله در سال 2017 زمانی که او ساخته شده 308 مورد بوی, حال اکثر نوبت تن به تن (2141/₃) در سال 2017 و دو led لیگ در بازی کامل (2013 و 2016).

فروش بود همه ستاره در هر سال از 2012-18 به پایان رسید و در بالا و شش از Cy جوان رای گیری هر فصل در آن span. او هرگز به دست آورد اما او در پایان در جایگاه دوم در سال 2017 و سوم در سال 2014. این چپ دست نیز دریافت قابل توجهی MVP نظر از 2015-18 در پایان به عنوان بالا به عنوان نهم در سال 2017 (کوری Kluber تنها پارچ که دریافت رای بیشتر از او که در آن سال).

مشکلات آغاز شده در سال 2018 است. با وجود رفتن 12-4 با 2.11 دوران 237 strikeouts و حرفه ای-کم 0.861 شلاق فروش محدود بود به 27 شروع می شود (158 نوبت) به دلیل شانه چپ التهاب است. در سال 2019 چپ آرنج التهاب به پایان رسید, فروش, فصل پس از 25 شروع می شود (1471/₃ نوبت). او به پایان رسید 6-11 با یک حرفه ای-بدترین 4.11 عصر و 2.3 پیاده روی در هر نه خود بالاترین مجموع از سال اول خود را به عنوان یک ثابت در جوراب سفید چرخش در سال 2012. او اعتصاب 218 مورد اما او هرگز به نظر می رسید به سمت راست.

هر چند فروش هنوز یک مولد فانتزی گزینه دو فصل گذشته آن را راست دو سال که او در آن آغاز شده کمتر بازی تن به تن کمتر از نوبت و او را دیدم سرعت شیب. از همه مهمتر این بود که دو فصل کوتاه توسط بازوی مسائل. که دلیل اصلی روتو خشم بود و نه یک فن عظیمی از فروش در این فصل رتبه بندی او را در شماره 17 در میان شروع کوزه on Feb. 29 (و حتی بود که سخاوتمندانه).

اگر شما تا به حال خود را فانتزی پیش نویس قبل از coronavirus تبدیل جهان ما وارونه وجود دارد یک فرصت خوب برای شما پیش نویس فروش (یا سورینو) به عنوان یک قطعه کلیدی برای چرخش — فروش متوسط پیش نویس موقعیت بود 36.86 از Feb. 19 با توجه به فانتزی زنگ. آن کاهش یافته و به 38.02 در مارس 2, اما کاهش یافت و به 71.30 مارس 16.

شاید خود را در لیگ باز خواهد شد به redrafting. شما هیچ وقت نمی دانید, هر چیزی ممکن است در این زمان نامشخص است. حقیقت این است که شما پیش نویس تحت تاثیر این فصل بود برای شروع, مارس 26. در حال حاضر چه کسی می داند ؟ بحث خود را به لیگ نه به خاطر فروش سورینو و یا حتی جاستین Verlander صدمه دیده است اما از آنجا که زمان تغییر کرده (و آن را سرگرم کننده به پیش نویس).

اگر پیش نویس خود را به تعویق افتاده است و سپس شما به سادگی فروش خود را پیش نویس هیئت مدیره. در یک حافظ یا سلسله لیگ, اگر شما یک IR نقطه در دسترس, شما می توانید فروش به صورت ارزان و نگه داشتن او را برای سال آینده, زمانی که او باید به طور کامل بهبود یافتند (او باید مقدار زیادی از زمان در این نقطه). از صبح روز جمعه خود را ADP تا به حال کاهش یافته و به 294.46.

او هر خوب وقتی که او برمی گرداند ؟ خوب است که در مورد به عنوان بزرگ ناشناخته به عنوان آنچه که در جهان در حال حاضر. روتو خشم نه 26 سال سن سورینو اما فروش را نمی توان رد کرد. او شده است یک ردیف بالا استارت تمام زندگی خود را, بنابراین شما حداقل می تواند زندگی می کنند با این امید که باز گشت خواهد بود بیشتر از این عقب نشینی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>