چه coronavirus به سرقت رفته از MLB

یعقوب deGrom را پرتاب یکی از اولین زمین از سال 2020 فصل مدت کوتاهی بعد از 1 بعد از ظهر پنج شنبه. شاید 20 دقیقه بعد و 205 مایل به جنوب سیتی زمینه Gerrit کول را انداخته زمین برای اولین بار از بقیه عمر خود را.

بسیار است که از دست داده به این بیماری همه گیر کوروناویروس. خیلی بیشتر از اولین زمین. اما ما در گوشه ای کوچک از جهان در نیویورک راه اندازی شد تا به آنچه نکرده وجود داشته و در 35 سال و شاید پس از اوج Gotham بیس بال در 1950s.

نیویورک فقط ممکن است دفتر خانه برای دو بهترین purveyors از تبادل هنر در جهان است. دو سنگهای قیمتی در اوج خود صنایع دستی و تمام امکانات که مستلزم.

DeGrom بود به کشتی سوار در تلاش در یک سوم راست Cy جوان تنها انجام شده توسط شیدا جانسون و گرگ Maddux که هر دو برنده چهار در یک ردیف. تصور کنید گفتن یک نقاش او می تواند پیوستن به یک کلاس به طور انحصاری از داوینچی و ون گوگ.

کول فقط تا به حال دو فصل است که مطرح تخیل — و براکت درآمد. این righty گران ترین پارچ در تاریخ — $324 میلیون تضمین شده بیش از نه سال است. هر چند در حال حاضر او در حال رفتن برای به دست آوردن همه آن را با بازی ها (و شاید یک فصل) را از دست داد به ویروس.

یک بازیگر می تواند هنوز یک سال از, فیلم, یک خواننده از یک سال از ساخت موسیقی و باید آن را به عنوان یک وقفه. اما وجود دارد فقط تا چند سال برای یک ورزشکار به خصوص فقط بسیاری از پرتاب در یک پارچ بازو در حالی که در اوج استعداد خود را. در حال حاضر نه deGrom و نه کول صرف رزین در رقابت است. اما یادگیری نوح Syndergaard مورد نیاز تامی جان عمل جراحی در حالی که MLB در مستند تنها برای چندمین چگونه شکننده یک تبادل حرفه ای است. چگونه به حداکثر رساندن ارزش های خوب سال به سال در این مورد است.

در حال حاضر حداقل deGrom را indomitability منتظر به عنوان کول مقدمه. در نوار و در تصورات ما میبینیم ترکیبی از قدرت و مکر و دقت است که باعث می شود آنها احتمالا بهترین از آنچه آنها در رشته های.

هنگامی که آن را ممکن است به می گویند که درست بود در نیویورک ؟ شاید سال 1985 زمانی که توضیحات Gooden بهترین پارچ بر روی این سیاره و ران Guidry شد آل Cy جوان دونده است. اما شما در واقع ممکن است مجبور به سفر بیشتر به عقب. به سال 1956 است. زمانی که اولین Cy جوان نتایج تحت پوشش هر دو لیگ و رفت و مانند این در صفحه سه: Newcombe از بروکلین داجرز اول; Sal مگلی که شروع سال در کلیولند رسید اما در بروکلین دوم و سفید پوست فورد یانکی سوم.

در ماه های سرد سال زمانی که من تصور باز کردن آن همواره با آغاز deGrom در کوئینز و کول در بالتیمور. تا زمانی که من فکر می کنم در مورد آنچه از دست داده بود نبود من شروع نیز وجود دارد: 1. deGrom. 2. کول. — یا بالعکس ؟ چه چیز دیگری از دست داده بود و تا زمانی که امیدوارم یک روز در آینده ای نزدیک. که در آن دیگری بود من رفتن به تلنگر در روز افتتاحیه به دریافت اولین سلیقه قانع کننده جذاب و دراماتیک:

3. چه شد آن رفتن به نگاه و صدا خواهم در این سال برای Astros? شش بازی اول قرار بود برای هوستون بنابراین ما نمی خواهید برای دیدن آستروس در جاده ها تا آوریل 3. اما پس از ورود به سرقت رسوایی منجر به شلیک خود جنرال موتورز و مدیر و آلوده خود را در سال 2017 به عنوان بازی 1 بود و باید برای تعیین Astros پوشیده بودند و بار بودن دشمن عمومی شماره 1. صدای بیس بال سکوت خوب است برای هیچ تیم — اما بزرگترین برنده در میان همه بازنده است آستروس.

Mookie Betts; Gerrit Cole' Jacob deGrom
Mookie بتی; Gerrit Cole; یعقوب deGromگتی چارلز Wenzelberg, Anthony J. باعث تخریب جهانی

4. Mookie بتی به عنوان یک طفره زن. بزرگترین تجارت offseason فرود آمد بتی و دیوید قیمت در لس آنجلس وعده داده شده را به بهترین تیم در NL بر روی کاغذ از همه بهتر است. در حال حاضر ما تعجب می کنم اگر بتی — free agent بعد از این سال تا کنون یک بازی برای داجرز که فقط ممکن است معامله سه چشم انداز برای هیچ چیز.

5. جاش دونالدسون در دوقلوها’ صف. این وزنه بردار قهرمان پیدا کردن یک راه برای گرفتن قوی تر است. چه بود این منظور — که یکی از تولید یک رکورد 307 homers در 2019 — رفتن به مانند نگاه کنید که اولین بار با دونالدسون (37 سال گذشته)?

6. جو Girardi, دیدی Gregorius و ژاک ویلر به عنوان فیلیز (البته ویلر نمی خواهد شروع بازکن). فیلیز مورد نیاز صالح بزرگسالان به عنوان مدیر ، Girardi نیاز به یک محل به نشان می دهد او می تواند به رشد فراتر از خود را سفت و سخت شخصیت. آنچه را که ما می بینیم برای اولین بار در فیلیز’ ستاره شرق: یک Girardi چسباننده یا Girardi لبخند ؟

7. مدیسون Bumgarner در دایاموند ، که هنوز هم به عنوان عجیب و غریب به عنوان پیدا کردن او رقابت در بازار مال فروشان در offseason تحت نام میسون ساندرز.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

8. نولان Arenado در رشته کوه های راکی ، چگونه بسیاری از روز ما بودند رفتن به قادر به می گویند که ؟

9. دیدن مایک ماهی قزل آلا دوباره بازی دلیل خوبی است زیرا او مایک ماهی قزل آلا و ما نباید دست پیگیری او در تعداد انگشت شماری از بهترین بازیکنان همیشه. بازی. در حال حاضر. نه در حال حاضر که غم انگیز است.

10. این آزمایش علمی است که در شیکاگو وایت ساکس. آنها اضافه شده و جانبازان (Edwin Encarnacion, Yasmani Grandal, Gio گونزالس دالاس Keuchel استیو Cishek) به جوان لوئیس رابرتز (امضا دراز مدت قبل از بازی لیگ بازی در مرکز) Yoan مونکادا, الوی Jimenez و نیک Madrigal. این رفتن به مانند یک مدعی و یا آخرین برنده شدن در زمستان از دست دادن فصل قسمت?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>