چه حق رای دادن برچسب هرج و مرج می گوید در مورد چگونه تیم NFL مشاهده رایگان-نماینده کلاس

اولین عوارض ترین نامشخص رایگان آژانس چرخه در NFL تاریخچه اینجا هستید.

سیزده را نمایندگی رایگان شد برچسب زده شده با تیم خود را از بین شنبه و پنج شنبه و دیگری که انتقال با برچسب. از مجموع 14 برچسب ها است تا از شش گذشته offseason و بیشتر داده شود و پس از 21 برچسب ها در 2012.

با دو بار تاخیر بازیکنان NFL انجمن رای در توافق دسته جمعی پایان شب شنبه و تغییر قوانین برای این offseason و تنها با یک دوم برنامه ریزی زمان بین دو بار تاخیر در پایان از حق رای دادن برچسب پنجره و شروع رایگان آژانس در ظهر جمعه آن را تغذیه به هرج و مرج و نگرانی است.

وایکینگ ها (ایمنی آنتونی هریس), پرستان (گارد جو Thuney) و کاردینالها (در حال اجرا پشت کنیا دریک) همه به طور غیر منتظره با استفاده از برچسب های خود را. بسیاری از بالا عبور rushers آمد کردن هیئت مدیره: Shaq Barrett (Buccaneers) متی Judon (کلاغ) جوانه دوپری (استیلرز) و کریس جونز (ستاد).

با یک ناگهان محدود خط دفاعی بازار غول درآورده بودند به برچسب لئونارد ویلیامز و قیمت های موجود عبور rushers مانند Jadeveon Clowney و دانته فاولر افزایش یافته است و حتی بیشتر در عرضه و سنگین تقاضا در بازار است.

با عجله به استفاده از برچسب ها نشان می دهد NFL تیم با احتیاط از قیمت نمایندگی رایگان را فرمان به خصوص با بسیاری از تیم های تراز با کلاه فضا.

پانزده تیم – نزدیک به نیمی از لیگ وارد شده آنچه شناخته شده به عنوان قانونی دستکاری دوره با حداقل 40 میلیون دلار در کلاه فضایی از جمله هشت با بیش از 50 میلیون دلار, با توجه به OverTheCap.com.

هر تیم می تواند برچسب یک بازیکن و حفظ این حق برای مطابقت با هر پیشنهاد دیگر بازیکن دریافت در آژانس رایگان. حقوق مصمم هستند در یک موقعیت با موقعیت اساس.

حق رای دادن تگ همراه با مطلوب جبران دو دور اول پیش نویس میدارد برای اجازه دادن به یک برچسب گذاشته شده توسط بازیکن ثبت نام در جای دیگر. انتقال برچسب می پردازد قراردادهای کوچکتر ارائه می دهد هیچ غرامت برای تیم اصلی نمی تطبیق رایگان-عامل ارائه دهد.

کابوی کارفرمایی Dak پرسکات دریافت بسیار نادر و منحصر به فرد حق رای دادن, برچسب, که بدان معنی است که او نمی تواند مذاکره با تیم های دیگر در همه.

کابوی تلقی دو میدارد دور اول به اندازه کافی به صورت بالقوه خود را از دست دادن 26 ساله استارت را که 33 میلیون دلار در یک سال معامله اگر طرف نمی رسیدن به یک توافق طولانی مدت با فرمت. مذاکرات را نقل مکان کرد به آرامی در طول سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>