چه غول’ جو قاضی به دنبال ندارد در NFL free agency

INDIANAPOLIS — در اینجا یک کمی نگاه کنید ببینید به چه جو قاضی می خواهد به خارج شدن از NFL free agency — بیشتر به طور خاص آنچه در او نیست جالب در دستیابی به عنوان اولین سال سر مربی به نظر می رسد برای اضافه کردن استعداد خاص به غول’ فهرست:

“نگاه در اینجا معامله: شما همین حالا ثبت نام بازیکنان مسن به مربی به بازیکنان جوان است. OK؟” قاضی گفت: در NFL سراغ ترکیب. “من چهار بچه دارم و نه اجازه دادن به 14 سال افزایش 6 ساله. این اتفاق نمی افتد. OK؟”

این اتفاق در سالهای اخیر با غول. مدیر کل دیو Gettleman در سال 2018 امضا جانباز در حال اجرا پشت Jonathan استوارت به عنوان یک پشتیبان و فقط به عنوان مهم به کمک مربی تازه کار Saquon Barkley. Gettleman که در همان سال امضا خارج linebacker کانر Barwin به ایفای نقش به عنوان یک موقعیتی عبور متهور و همچنین برای کمک به راهنمای rookie لورنزو کارتر. کسانی که خریدهای کار نمی کند, تا آنجا که هر یک در زمینه تولید از جانبازان.

“شما همین حالا ثبت نام بازیکنان مسن فکر” این مرد رفتن به آموزش بازیکنان جوان چگونه به یک حرفه ای’ ” قاضی گفت. “که چگونه از آن اتفاق می افتد. راه آنها کمک می کند که بازیکن جوان توسعه است که شاید تجربه خود را با ارتباط و یا آنچه که آنها می توانید ببینید در طول یک برنامه بازی می تواند جوان بازیکن بازی سریعتر. شاید کمی بیشتر طول می کشد خاموش که جوانتر بازیکن این صفحه می دانم که آنها می توانید بیرون بروید و بازی تهاجمی تر.

“شما نمی را در بازیکنان به فکر آنها قطعه گم شده پازل و در حال حاضر آنها شما را بیش از تپه. شما همین حالا ثبت نام بازیکنان مسن فکر آنها در حال رفتن برای توسعه فرهنگ از تیم خود را. که کار ما به عنوان مربیان است. که کار ما.”

قاضی گفت که او و Gettleman باید “مورد بحث در طول تمام فلسفه های ما.” Gettleman نگفت فلسفه او دستخوش هر گونه تغییر.

“من انجام داده ام یک کمی از هر دو بیش از هفت سال من شده است با انجام این کار” GM گفت. “من به ارمغان آورد جانباز بازیکنان فقط به بازی و من تا به حال یک زن و شوهر از بازیکنان کهنه من می دانستم که خوب واقعی همه چیز در مورد است که می تواند مربیان. شما پس زمینه کار می کنند و شما که در شکل قطعه است. گوش ما تا به حال کلاه بچه ها تماس جانباز عوامل برای بازیکنان کهنه و عوامل باید گفت: “اوه راستی پسر ما نیست و در آینده به بچهداری کسی.’ خوب این عادلانه است که من نه دیوانه.”


Gettleman نمی خواهد بحث در مورد اینکه آیا او را در نظر بگیرید با استفاده از حق رای دادن و یا انتقال tag دفاعی در مقابله با لئونارد ویلیامز. Gettleman معامله دو پیش نویس میدارد — یک سال 2020 سوم-طفیلی و 2021 مشروط پنجم-طفیلی — برای به دست آوردن ویلیامز از جت.

“او یک بازیکن جوان” Gettleman گفت: از 25 سال پیر ویلیامز.

پرسید که آیا او آگاه است که او چگونه درک خواهد شد اگر او نمی re-sign ویلیامز Gettleman گفت: “کاملا من را کشته. من ضخیم کرگدن پنهان کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im