چه غول’ ایمنی استراتژی است که به احتمال زیاد در سال 2020 پیش نویس NFL

یک مورد را می توان ساخته شده است که این غول نیاز به یک شروع رایگان ایمنی و آنها نیاز به پیدا کردن که بازیکن در سال 2020 پیش نویس NFL. استارتر خود را در فصل گذشته جانباز آنتوان Bethea منتشر شد و حتی اگر Bethea در 14 فصل NFL را ندارد بسیاری از تاثیر او شروع هر بازی و بازی بیشتر جرقه بزند از هر بازیکن دیگر در دفاع از خود نبود چیزی را در نظر بگیرید.

در حال حاضر غول خود را در فهرست یکی ثابت استارت در ایمنی موقعیت Jabrill فلفل که در پایان سال اول خود را با این تیم در مجروح رزرو با یک شکستگی در پشت خود را. فلفل بخشی از Odell بکهام جونیور تجارت با براونز یک بازیکن غول اصرار قرار داده می شود در بسته و داوران است که هنوز هم به عنوان به چگونه قابل NFL ایمنی فلفل — یک سال 2017 اولین انتخاب دور — خواهد بود.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

پس از فلفل آن است که مجموعه ای از باریک تا آنجا که پیدا کردن خود را در حال اجرا همسر در ثانویه است. وجود دارد یک “مگر” در اینجا. آن را باریک چیدن مگر اینکه جولیان عشق 2019 دور چهارم انتخاب کردن نوتردام است ، عشق نیست دست آوردن اعتماد قبلی مربیگری رژیم تا اواخر خود را در rookie فصل و به پایان رسید تا ساخت پنج شروع می شود. فلفل و عشق زوج ها با هم می تواند کار کند اما تجسم اواز یا موسیقی دو نفری که به عنوان پاسخ در پایان به دفاع طول می کشد برخی از رنگ سرخ ، تنها گزینه ممکن در فهرست شان چندلر است. مایکل توماس خوبی محترم جانباز و یک غول کاپیتان تیم سال گذشته بدون علامت باقی می ماند و در بازار است.

استخراج ایمنی در این پیش نویس بسیار محتمل است. بهترین دسته خاویر مککیننی آلاباما مگر اینکه چشم از بیننده می بیند اعطای Delpit از LSU به عنوان شماره 1 این سال است. یکی یا هر دو آنها را می تواند در دسترس برای غول در کلی-انتخاب شماره 36 در اوایل دور دوم. که بسته به مسیر جاینت رفتن در دور اول فرود مککیننی خواهد بود خوش آمدید تعجب برای آنها به عنوان او می تواند در خارج از هیئت مدیره در اواسط یا اواخر در دور اول. پنج سال پیش غول در زمان ایمنی از آلاباما در دور دوم و Landon Collins تبدیل به یک خوب انتخاب کنید هر چند او دوباره پس از امضا قرارداد خود را تمام شده و ردسکینز به او یک مگا معامله است.

در وسط دور شاید اشتین Davis (کالیفرنیا) و یا آنتوان Winfield جونیور (مینه سوتا) هستند گزینه های جذاب یا Geno سنگ (Iowa) یا K شهرداری والاس از کلمسون در روز سوم. انتظار می رود این غول برای اضافه کردن یک ایمنی در برخی از نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im