چه فروشگاه های مواد غذایی در حال انجام برای محافظت از کارگران در طول شیوع کروناویروس

فروشگاه های مواد غذایی مانند ShopRite گرفته اند اقدامات شدید برای کمک و محافظت از مشتریان خود را از coronavirus بیماری همه گیر — از $2 پرداخت را افزایش می دهد به نصب پلکسی گلاس عطسه پاسداران و در حال حاضر اجازه می دهد کارگران را به پوشیدن ماسک محافظ و دستکش.

فروشگاه های مواد غذایی ذکر کرده اند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل در اعلامیه در مورد اینکه آیا آنها اجازه می دهد که کارگران به پوشیدن ماسک. CDC گفته به خرید ماسک پزشکی کارگران در سراسر جهان به صورت یک کمبود گسترده. آژانس همچنین می گوید: نصب N95 ماسک نیاز به آموزش پوشیده می شود به درستی.

SHOPRITE

ShopRite نوشته شده توجه کنید داخل حداقل یکی از فروشگاه های آن روز شنبه بود که به دست آمده توسط پست اشاره کرد که کارکنان اجازه داده می شود به پوشیدن ماسک.

“ما می دانیم که برخی از شما خواسته اند در مورد facemasks (sic)” اطلاع می خواند. “مراکز کنترل بیماری را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود از بیماری تنفسی از جمله COVID-19. … در تراز با راهنمایی های ارائه شده توسط CDC توصیه نمی کنیم که شما با پوشیدن یک ماسک.”

این اطلاعیه ادامه می دهد “با وجود این, اگر شما خواهد بود راحت تر با پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که در محل کار شما مجاز به انجام این کار است.”

یک فروشنده که اغلب آثار در ShopRite و تصمیم به ناشناس باقی می ماند گفت: او همچنان به پوشیدن دستکش کار او خریداری و در انبار خانه.

“کسی به من بگویید که من نمی توانم پوشیدن دستکش,” او گفت:. “من به طور منظم باید برای ارتباط برقرار کردن با دیگر کارکنان و مشتریان در تمام طول روز طولانی است. برای من نه قادر به پوشیدن ماسک یا دستکش خوب نیست.”

دانیل Emmer سخنگوی ShopRite تاکید کرد که CDC توصیه می کند بهترین شیوه های مناسب دست و بهداشت و خودداری از دست زدن به صورت خود را اجتماعی فاصله و تنفسی و مقررات.

“اعتقاد ما بر این ماسک باید محفوظ است و حفظ در این زمان برای جامعه پزشکی” او ادامه داد. “ایمنی و رفاه همکاران و مشتریان همیشه بالاترین اولویت ما است و ما اقدامات لازم را برای نگه داشتن فروشگاه های ما امن محل کار و فروشگاه.

Emmer اضافه شده که ShopRite است اجرای مناسب مواد غذایی-دست زدن به پروتکل ها و تاکید های اجتماعی فاصله پروتکل با نشانه های خاص و در فروشگاه پیام.

“بسیاری از فروشگاه های ما در حال نصب پلکسی گلاس سپر بر روی خدمات به مشتری شمارنده داروخانه شمارنده و ثبت پول نقد. بسیاری از آنها نیز عامل خطوط پرداخت که تعیین شده برای ارشد ما و در معرض خطر مشتریان” Emmer اضافه شده است.

این شرکت اعلام کرد در خود وب سایت آن است که ارائه یک $2 hazard pay دست انداز به کارکنان خود را در طول بحران.

STOP & SHOP

قدرتمند ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه گفت: در آزادی مطبوعات است که کارکنان فروشگاه به نمایندگی از این اتحادیه را به 10 درصد افزایش در پرداخت در طول شیوع کروناویروس. کارگران را نیز دریافت خواهد کرد دو هفته دیگر پرداخت می شود ترک اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

این شرکت همچنین گفت: در آن وب سایت است که آن را اهدا $1 میلیون نفر به مواد غذایی محلی بانک ها در طول بیماری همه گیر.

بقال همچنین اعلام کرد کشت از تغییرات از جمله افزایش بهداشت تلاش تعلیق از نمونه مواد غذایی, محدودیت در خرید و خرید ویژه ساعت برای افراد مسن.

“ما در حال کار برای اطمینان از همکاران ما موارد مانند دستمال مرطوب ضد عفونی دستکش و دست عفونی برای استفاده در محل کار برای کمک به حفظ خود و مشتریان سالم” این شرکت نوشت. “علاوه بر این همکاران در حال انجام شستن دست به طور منظم هر 20-30 دقیقه است.”

معامله گر جو

یک منبع ناشناس اقیانوس اطلس گفت که معامله گر جو کارکنان مجاز به پوشیدن دستکش در ثبت نام کنید.

“آنها نمی خواهند برای تغییر ظاهر ظاهر,” کارگر گفت: اطلس.

یک نماینده برای شرکت گفت پست که کارکنان مجاز به پوشیدن دستکش و ماسک.

در خود وب سایت این شرکت اعلام کرد که چند تا از فروشگاه های خود را در نیویورک و نیوجرسی بسته شده اند برای تمیز کردن پس از کارگران آزمایش مثبت برای این بیماری است.

این شرکت گرفته شده طرح های متعدد برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری از جمله تعیین شده فروشگاه ساعت برای افراد مسن متوقف نمونه مواد غذایی و به کارگران اضافی بیمار را ترک کنند.

کل مواد غذایی

تمام مواد غذایی می گوید: در آن وب سایت است که این شرکت با تعدیل آن ساعت ارائه 2 $پرداخت دست انداز و نامحدود تماس استراحتی برای بیمار کارگران و همه اعضای تیم قرار داده شده به قرنطینه یا مبتلا COVID-19 دریافت خواهد کرد تا اضافی دو هفته از زمان پرداخت کردن به عنوان اعلام شده توسط پدر و مادر خود شرکت آمازون است.

“در حالی که آن را در حال حاضر توصیه می شود توسط CDC و هدایت است برای حفظ این منابع برای جامعه پزشکی و کسانی که مراقبت از بیمار, هر عضو تیم که مایل به پوشیدن ماسک در حالی که کار ممکن است انجام این کار” وب سایت می خواند.

WEGMANS

معشوق روچستر نام تجاری است که به تازگی افتتاح یک فروشگاه در بروکلین است متفاوت از بسیاری از زنجیر و انتخاب شده برای باز کردن در ساعت خاص برای افراد آسیب پذیر مانند سالمندان.

با این حال این شرکت اعلام کرد که در آن وب سایت است که طرح های خود شامل “پیشرفته” ناتوانی پرداخت, سیاست برای آن نهفته COVID-19 ایجاد یک شغل-محافظت ترک داوطلبانه برنامه اضافه کردن اضافی و ضد عفونی کننده دست ایستگاه و نصب پلکسی گلاس سپر در داروخانه ها و جلویی ثبت نام.

PUBLIX

یک نماینده برای عظیم زنجیره ای مواد غذایی Publix گفت: پست آن را اجازه می دهد کارکنان خود را به پوشیدن ماسک و دستکش.

“آنها در تقاضای بسیار بالا به خصوص برای کسانی که مشغول به کار در صنعت مراقبت های بهداشتی. FDA و CDC توصیه نمی ماسک صورت برای کسانی که مشغول به کار در صنعت مواد غذایی گفت:” ماریا Brous. “اگر یک بیمار است و پس از آن او/او باید در خانه بمانند. در مورد دستکش, این نیاز برای استفاده در مناطق بر اساس مواد غذایی-دست زدن به موقعیت و یا جایی که PPE مورد نیاز است. هر دو سازمان توصیه می کنیم ادامه داد: تمرکز بر بهداشت دست از جمله صحیح شستن دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست.”

این شرکت آغاز, ارشد, خرید, دوره, اضافه پلکسی گلاس عطسه پاسداران به اجرا در اوج ضد عفونی برنامه با تمرکز بر بالا-سطوح تماس و همچنین معلق مواد غذایی تظاهرات.

این شرکت همچنین اهدا $1 میلیون به تغذیه امریکا بانک های مواد غذایی.

COSTCO

هنگامی که یک پست خبرنگار بازدید Costco محل در راکلند کارگران دیده می شد با پوشیدن ماسک و ایستاده بر روی پالت چوبی کارگردانی خریداران ورود به فروشگاه به پایه 6 فوت از هم جدا تازه پاک کردن چرخ دستی های خرید.

اما BuzzFeed گزارش داد که Costco کارکنان می گویند غول خرده فروشی است که شفاف در مورد موارد احتیاط آن است که مصرف پس از کارگران در آن انبارها را آزمایش مثبت برای این بیماری است.

ALBERTSONS شرکت

یک سخنگوی عظیم Albertsons شرکت های کنگلومرا — که دارای چندین فروشگاه زنجیره ای در سراسر کشور — می گوید: “هر کارمند یا فروشنده در هر زمان می توانید با پوشیدن ماسک و دستکش در هر یک از فروشگاه های ما.”

این شرکت نیز گرفته است اقدامات بیشتری از جمله نصب پلکسی گلاس سپر در چک کردن می ایستد و داروخانه شمارنده و برنامه ریزی تعیین شده خرید ویندوز برای در خطر مشتریان, او گفت:.

هدف

هدف گفت KQED که کارگران می توانند لباس های خود ماسک و دستکش — اما یک منبع گفت: خروجی است که پدر او نبود مجاز به پوشیدن پیشگیرانه تجهیزات.

این شرکت منحصر به فرد است در کنار تنظیم زمان برای کارکنان خود را به فروشگاه در فروشگاه خود را قبل از باز کردن.

“این یک شناخت از تیم ما باور نکردنی فداکاری و تعهد ما برای کمک به همه خانواده ها گفت:” آرتور والدز رئیس زنجیره تامین و لجستیک افسر در یک یادداشت.

این شرکت همچنین اعلام کرد کشت از تغییرات دیگر از جمله داشتن درب greeters, تمیز, چرخ دستی های ویژه ساعت برای افراد مسن به فروشگاه و waiving آن غيبت سیاست و پوشش قرنطینه و تایید بیماری پرداخت.

او-B و بازار مرکزی

مانند Albertsons این محبوب تگزاس زنجیر اضافه شده از جنس پلکسی گلاس عطسه پاسداران اخبار صبح دالاس گزارش شده است. این شرکت همچنین اهدا 3 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر.

مدیران در این شرکت بود که ستایش خود را برای امداد رسانی و آمادگی در طول طوفان هاروی در مورد چگونه آن را آماده کرده است برای coronavirus از ماه ژانویه در یک مقاله با تگزاس ماهانه.

این شرکت با محدود کردن تعداد آیتم های خاص مردم می توانند خرید, اجرا, کنترل جمعیت, پروتکل, آغاز $2 پرداخت دست انداز و افزايش پزشکی پرداخت.

WINCO

محبوب West Coast زنجیره ای گفت: در آن وب سایت است که آن را دارای محفظه ورود به فروشگاه خود را به اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله به طور موقت قطع استفاده از فله بشکه و مخازن نیاز به استفاده از قاشق یا انبرک برای unwrapped و آماده به خوردن محصولات.

همچنین اعمال محدودیت در بازده محصولات از جمله کاغذ توالت. این شرکت همچنین گفت: در آن Facebook که آن را تنظیم ساعت خود را به ارائه یک پنجره برای افراد مسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>