INDIANAPOLIS — پس از استخدام به عنوان سر مربی از غول جو قاضی هنوز به عموم مطلق به نام دانیل جونز.

نه در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی. نه در موبایل علا., در ارشد کاسه. و در اینجا به سراغ ترکیب.

اوه قاضی نیز مجاز به عبور از لب های او به نام Saquon Barkley یا معمولی ذکر استرلینگ شپرد با نام و یا اجازه می دهد تا هر کسی به گوش او می گویند نام Jabrill فلفل.

احساس این است که با طراحی ؟

“من سعی می [مالی] با راه من پاسخ به برخی سوالات در,” قاضی روز سه شنبه گفت. “من می خواهم شما را به درک من همیشه انجام همه چیز من می توانید برای محافظت از این تیم است. که مهم است. من برای محافظت از بازیکنان و من را گلوله برای مربیان. من قصد ندارم به قطع هر کسی را به خشک.”

چگونه یک بی ضرر “من صحبت کردم با دانیل جونز و هیجان زده به کار با او” و یا “Saquon heck از یک بازیکن” قطع کسی به خشک ممکن است شما بپرسید ؟ خوب قاضی در آمد و می خواست به ارزیابی بازیکنان او را به ارث می برند. او انجام داده است. اما او علاقه مند است به ارزیابی او از آنچه در مطالعه خود نشان داد در مورد برخی افراد حتی خیمه بازیکنان مانند جونز و Barkley. اگر او اشاره هیچ کس با نام هیچ کس نمی تواند احساس از سمت چپ. و یا هر کس می تواند احساس از سمت چپ.

“آنچه را که من داده شده هر بازیکن دیگر را که فرد احساس او تحقیر شده میبیند?” قاضی گفت.

Joe Judge
جو قاضیAP

کسانی هستند که نشان می دهد قاضی — و کمی بعد در روز, مدیر کل دیو Gettleman — نه بیرون آمدن و بیان جونز استارت در برخی از راه به معنی غول در حال فکر کردن در مورد جایگزینی سال دوم خود را کارفرمایی. در نظر گرفتن این فوتبال فانتزی. غول, قاضی, شامل, همه در جونز. قاضی هر چند در حال رفتن به می گویند که در حال حاضر نیست.

“او خواهید فهمید در طول زمان چقدر ما میخوایم پشتیبانی از تمام بازیکنان” قاضی گفت: جونز. “آنها همه می دانند که.”

آیا این به این معنی قاضی است و نه متعهد به جونز ؟

“من هرگز در هر شکل و گفت که” قاضی گفت.

پس چرا فقط می گویند جونز استارت برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی (از کسانی که برای برخی از دلایل این اشتباه)?

“من درک و احترام به خارج از چشم انداز” قاضی گفت. “آنچه برای من مهم است که بچه ها در داخل ساختمان است که درک کنند که چرا من انجام همه چیز و من باید بهترین منافع خود را در قلب. در طول زمان آنها را درک کنیم.”

قاضی رفت تا آنجا که به مراجعه به دیوار پشت سر او به عنوان غول فعلی نمودار عمق: دیوار خالی بود.

او در حال رفتن به جایزه هر کسی هر چیزی را فقط رتبهدهی نشده است. که شامل جونز و هر کس دیگری سرمربی جدید نمی خواهد هویت با نام.

“من قصد دارم برای ایجاد هر وضعیت یا سلسله مراتب در بازیکن و یا موقعیت گروه با صرف یک ماه صحبت کردن در مورد افراد” قاضی گفت. “این برای من مهم است.”

Gettleman خوب است با این همه او اذعان کرد قاضی است راه رفتن صحبت کنید وقتی که می آید به از دست دادن تمام بازیکنان یک تخته سنگ پاک. Gettleman پرسید اگر جونز شروع کارفرمایی گفت: “او در پایان فصل به عنوان ما شروع کارفرمایی.”

و او شروع خواهد شد در این فصل به عنوان شروع کارفرمایی. اما نه تا زمانی که قاضی به انجام آنچه او احساس می کند مهم ترین جنبه به مربی-بازیکن ارتباط: در واقع مربی آنها.

“من مشغول به کار با این بچه ها در این زمینه هنوز” قاضی گفت. “این آزمون نهایی چگونه آنها واقعا در درون برنامه های خود را. قبل از اینکه من واقعا یک متخصص نظر از این که من رو به مربی مرد در این زمینه ، من به می دانم که چگونه او در پاسخ به من چگونه او در پاسخ به Jason [گرت حمله هماهنگ کننده] چگونه او در پاسخ به پت [گراهام دفاعی هماهنگ کننده]. من به می دانم که چگونه آنها در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و اجرای این طرح چگونه آنها می توانند یاد بگیرند که در کلاس درس و درخواست آن را بر روی چمن.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما هنوز هم باید برای پیدا کردن در مورد این بچه ها. دنبال آن بوده است تا شش هفته پس از من شده است ، بدون داشتن بازیکنان به صورت روزانه و به کار با آنها به صورت روزانه بسیار وجود دارد شما در حال رفتن به واقعا می دانم که این بچه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de