چه نسکار در حال انجام است به مبارزه با کروناویروس

نسکار مسابقه — برای صرفه جویی در زندگی می کند.

پس نسکار به حالت تعلیق در آن فصل در 13 مارس آن مرکز تحقیق و توسعه در کنکورد, N. C. شده است کمک به پرسنل پزشکی در سراسر کشور در مبارزه با COVID-19.

آنها این را انجام داده اند با تبدیل تسهیلات خود را به تولید تجهیزات حفاظت شخصی. نسکار مهندسین در حال ساخت سپر چهره با پرینتر 3D که همچنین در حال استفاده برای ساخت ماکت سر انسان که در حال استفاده توسط محققان پزشکی به سنگ تیز کردن تکنیک های حفاظتی در برابر coronavirus.

اریک جکوزی, نسکار, مدیر ارشد, از آیرودینامیک و منجر مهندس مدیریت پروژه گفت: این مرکز در حال حاضر تولید به 50 سپر در هر روز.

“ما شروع به کاوش در آنچه که ما می تواند انجام دهد چگونه ما می تواند داوطلب برای کمک به” جکوزی گفت. “ما ساخته شده یک نمونه و نشان داد [پزشکان] آنچه که ما تا به حال. آنها تا به حال چند پیشنهاد و ما این تغییرات….ما فقط اخذ شده است درخواست از سراسر کشور از ساحل به ساحل به عنوان کلمه را بدست.”

سپر در حال فرسوده در علاوه بر این به ماسک و عینک ایمنی به منظور جلوگیری از ذرات معلق در هوا از استنشاق. جکوزی گفت: نسکار به تازگی دریافت کرده است درخواست برای محافظت از خانه های پرستاری ،

“این یک لایه اضافی از حفاظت” جکوزی گفت. “هنگامی که آنها در حال انجام لوله یا چیزی شبیه به آن وجود دارد بالقوه برای ذرات معلق در هوا به خارج.”

نسکار همکاران نیز باید پیوست تلاش است.

Roush Fenway مسابقه ساخت پلاستیک آئروسل جعبه برای محافظت از متخصصان پزشکی درمان COVID-19 بيمار. روش تامین کننده شاسی کیت نیز بازرسی و نگهداری آن کارخانه برای تولید سپر چهره در حالی که هسته autosport تولید ماسک صورت برای حرفه ای پزشکی.

راننده جوی afton wagner ایجاد کرده است $1 میلیون COVID-19 پاسخ و بازیابی صندوق در حالی که مت DiBenedetto و چوب برادران مسابقه خریداری قرص برای یک خانه سالمندان را قادر می سازد ساکنان به ماندن در تماس با خانواده هایی که نمی توانید ببینید.

“ما در حال کمک در هر راه ما می توانیم” جکوزی گفت. “ما در حال خرید مواد میخوایم نگه داشتن پرینتر 3D در حال اجرا است.”

نسکار برنامه ای برای بازگشت به اکشن, on May 9 در Martinsville Speedway در ویرجینیا که در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک درایو از طریق COVID-19 تست محل. به دلیل نامشخص از مسیر ویروس نسکار با توجه به گزارش های متعدد برنامه ریزی سناریو در این فصل از جمله اواسط هفته نژادها و آخر هفته doubleheaders.

“ما قصد داریم به نگه داشتن تمام 36 مسابقه در این فصل با آینده تغییر زمان به زودی به عنوان ما همچنان به نظارت بر این وضعیت از نزدیک با مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان پزشکی” نسکار بیانیه ای گفت:. “آنچه مهم است در حال حاضر فراتر از دنیای ورزش و تمرکز ما بر روی همه ایمنی و رفاه همانطور که ما حرکت به چالش کشیدن این زمان با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>