چه تام بردی دیدم در Buccaneers: ‘شانس بسیار ویژه’

خلیج تمپا Buccaneers تکیه بر شعار از یک بیس بال کلاسیک فیلم در تلاش خود را به زمین تام بردی.

این Bucs’ دفتر جبهه دوبله طرح خود را “عملیات جو Shoeless جکسون” ESPN ایان اوکانر گزارش با بازیکن پرسنل مدیر جان Spytek – بردی سابق میشیگان هم تیمی – به طور مداوم گفتن GM Jason Licht “اگر ما در ساخت آن او خواهد آمد” از کوین کاستنر بیس بال فانتزی تلنگر “میدان رویاها”.

بردی ظاهرا دیدم به اندازه کافی در آن تمپا مزارع ذرت به فاصله و ترک میهن پرستان جدید انگلستان امضای یک به طور کامل تضمین شده دو سال قرارداد به ارزش 50 میلیون دلار است.

Licht به یاد داشته باشید دقیقا همان چیزی است که سه بار NFL MVP گفت: در اولین مکالمه تلفنی در مارس 18, اما GM ESPN گفت: آن چیزی شبیه به: “من فکر می کنم ما چیزی. ما یک فرصت بسیار ویژه است.”

این Bucs ” طرف تماس گرفت در سر مربی بروس Arians خانه دو روز پس از مقابل دفتر اول از تماس با شش بار قهرمان سوپر باول عامل همین یی.

“بردی صحبت کرد و با هیجان در مورد Bucs’ گیرنده های ذکر خاص دفاعی گالری که تحت تاثیر قرار او را ستوده و راه تاد بولز’ (دفاعی) واحد بیش از بازی نیمه دوم از فصل و ابراز تمایل برای جرم Arians اجرا برای تمام quarterbacks او زمزمه در گذشته از Peyton Manning به بن Roethlisberger برای اندرو شانس به Carson Palmer” اوکانر نوشت.

Licht شد یک دیده بانی و جلو دفتر اجرایی در کنار بیل Belichick با پرستان که بردی پیش نویس بود در دور ششم (199th کلی) در 2000 پیش نویس NFL. او چپ جدید انگلستان برای فیلادلفیا در سال 2003 و بازگشت به کار برای Pats از 2009-11.

“من تنها شده است خوش شانس برای برنده شدن یک سوپر باول تام اولین سوپر باول و بهتر وجود دارد احساس” Licht ESPN گفت:. “مهم نیست که چه موقعیت شما در سازمان است. هدف من این است که برای برنده شدن یکی دیگر از سوپر باول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de