آنچه در وگاس باعث می شود از نگهبان’ توهین آمیز مبارزات

یک هفته پیش VSiN مورد بحث ضعیف توهین آمیز شروع به نیویورک نگهبان از XFL. سپس واحد رفت و stunk تا مشترک در سنت لوئیس, نه صف آرایی برای زباله-زمان متری و سه ماهه چهارم touchdown تا راه افتادن پشت سر گذاشت.

خبر خوب … بود که بهبود!

نگهبان نمی تواند حتی مدیریت زباله-زمان متری هفته قبل در یک shutout از دست دادن به سی مدافعان. نگهبان رز از 137 متری در 2.9 متری برای هر بازی در هفته 2 تا 307 متری در 5.6 متری-هر-بازی آخرین زمان (و از 27-0 از دست دادن به یک 29-9 از دست دادن).

Handicappers و bettors را نگاه کنید برای اطلاعات بیشتر بهبود شنبه هنگامی که نگهبان شروع هفته جدید با میزبانی لس آنجلس Wildcats (2 p. m., ABC). که “بد بدن-ساعت بازی” برای بازدید کنندگان که نصب شد به عنوان هفت نقطه جاده مورد علاقه های شما با وجود این که ممکن است نقطه ضعف است.

در میان ادامه توهین آمیز lowlights برای نگهبان:

  • مسخره 4-از-31 نرخ تبدیل در فراز سوم. جرم به طور مداوم در برگ های خود را با فاصله تلاش می کند و دارای ایده های کوچک و در عین حال چگونه به حرکت زنجیره ای. اگر شما ناتوان از XFL مطمئن شوید که شما می دانید که جرم می تواند حرکت زنجیره ای (و از آن دفاع کنید متوقف می شود).
  • تنها سه touchdown درایوهای تمام فصل از 48, 57 و 40 متری. از طریق سه بازی تهاجمی امتیاز در درایوهای 60 متری یا بیشتر: هوستون 55 سنت لوئیس 45 Dallas 37 (34 در دو بازی با Landry Jones در QB), Los Angeles, 32, سیاتل, 31, d. C. 22 خلیج تمپا, 9, New York 0. (تعداد کسانی که شامل موفقیت تبدیل تبدیل پس از touchdowns.)

شما می توانید بگویید oddsmakers باید soured در نگهبان پس از نتایج اخیر. آنها قیمت این هفته به عنوان بدترین تیم در XFL. VSiN جف Parles (“تعداد بازی” و “دیده بان بازار”) و من وارد برآورد “بازار” قدرت اعتبار برای لیگ از این هفته حل و فصل نقطه گسترش می یابد:

هوستون 85, d. C. 84 سنت لوئیس 84, Los Angeles, 82, Dallas, 81, Tampa Bay 79 سیاتل 76 نیویورک 72.

همانطور که با ما NFL برآورد (با کمک Jonathan Von Tobel) ما با استفاده از یک استاندارد سه امتیاز برای صفحه اصلی-زمینه مزیت است. که می تواند تبدیل به بیش از حد کم در این لیگ است. در نتیجه به طور متوسط از طریق 12 بازی یک برنده از 9.1 امتیاز برای میزبان با midpoints از 8 و 12. شدید حجم معاملات دیفرانسیل از بازدید کنندگان 30 میزبان 8 است که انتظار می رود به عقب.

نگهبان’ 23-3 فصل-باز کردن صفحه اصلی برنده شدن بیش از خلیج تمپا شد کوک توسط یک 3-0 گردش مزیت است.

در اینجا بقیه از آخر این هفته کارت برای XFL bettors: سیاتل در سنت لوئیس (5 p. m., Fox) هوستون در دالاس (یکشنبه 4 بعد از ظهر FS1) و سی در خلیج تمپا (یکشنبه 7 بعد از ظهر ESPN2).

VSiN ادامه خواهد داد XFL پوشش (با به روز رسانی رتبه بندی قدرت) در نگهبان روز بازی از طریق فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im