چه رفت و هنریک Lundqvist تفنگداران benching

زمان قدیم لبخند و سرزندگی به طول انجامید از طریق سوپر باول یکشنبه, اما که در آن بود.

چرا که پس از هنریک Lundqvist جمع آوری شده خود را برای اولین بار shutout پس از 2017 در روز شنبه در دیترویت او به طول انجامید فقط 40 دقیقه قبل از کشیده شدن مسیر به رنجرز 5-2 به از دست دادن ستاره ها در شب دوشنبه در باغ.

Lundqvist مجاز چهار گل در 15 عکس قبل از اینکه جایگزین توسط Alex Georgiev برای شروع سومین دوره رنجرز 4-2.

“این یک بازی سخت برای بازی است که برای مطمئن” Lundqvist گفت.

رنجرز در حال کار در داخل سه دروازه بان سیستم است که ایده آل برای هر یک از آنها و مربی دیوید کوین روشن ساخته است که بخشی از این معادله است که “عنصر انسانی.” با توجه به Lundqvist این بدان معناست که وجود دارد این است که احترام به آنچه که او انجام داده است در کار خود را بدون از دست دادن بینایی از راه او در حال حاضر بازی.

“شما نمی درمان هر بازیکن همان. آنچه شما انجام دهید این است که شما درمان هر بازیکن نسبتا” کوین گفت. “هنگامی که شما 37 سال و شما تا به حال حرفه ای هنک کرده بود — و شما هنوز هم دروازه بان او است — وجود دارد بسیاری می رود که به این تصمیم گیری ها و مکالمات شما را.”

Henrik Lundqvist
هنریک Lundqvist نشسته در رنجرز نیمکت.Paul J. Bereswill

Georgiev داد تا به یک هدف در شش عکس در حالی که ایگور Shesterkin بود سالم ،


کریس Kreider بازی نیست و بعد از او در زمان صبح اسکیت و تلقی شد یک بازی در زمان تصمیم گیری است. این جناح در زمان زانو به سر از تیمی Mika Zibanejad در روز شنبه و بازگشت نیست که بازی کوین گفت: نبود یک تصادم اما فقط یک فوقانی بدن آسیب است.

با توجه به مربی Kreider بود “همینگ و hawing” به بازی اما شد برگزار شد.


کوین انداخت خطوط به مخلوط کن برای دوره سوم اما پاول Buchnevich بیشتر بود روی نیمکت گرفتن فقط دو شیفت در آخر دوره و هیچ یک بیش از 10:02.

“من نمی خواهم بازی خود را در همه,” کوین گفت. “من نمی خواهم یک مقدار زیادی از بازی خود را در تمام.”


به جلو فیلیپ Di Giuseppe ساخته شده خود را رنجرز اولین شروع در Kreider محل در خط بالا با Zibanejad و Buchnevich. 26-در سال وینگر فقط به نام از اهل Hartford, به پایان رسید با چهار عکس در هدف در شش تلاش بیش از 12:32 یخ زمان.


هدف چهارم Lundqvist داد تا به بلیک Comeau است که کنجکاو حرفه ای-طولانی nemesis. آن Comeau 14th هدف شغلی برابر Lundqvist — سابق جزایر دارای 135 اهداف در 835 حرفه ای بازی NHL — که او را وابسته برای چهارم-بیشترین گل در برابر Lundqvist پشت تنها سیدنی کرازبی (24), Alex Ovechkin (24) و اوگنی Malkin (20). او در 14 با شیاطین’ Travis Zajac.

برای اطلاعات بیشتر در رنجرز گوش دادن به آخرین قسمت “در آبی کرسی” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de