شرط بندی بازارهای نبودند تحت تاثیر قرار با نیویورک نگهبان’ ناراحت پیروزی لس آنجلس Wildcats آخر هفته گذشته.

نیویورک هنوز هم می توان به نزدیک شدن به زمین نشستن کامل هواپیما روز شنبه زمانی که از آن بازدید دالاس مرتدان (5 p. m., Fox) که فقط از دست ستاره کارفرمایی Landry Jones به آسیب است.

آنچه در مورد دو رقمی را پوشش می دهد ؟ نگهبان جرم است که هنوز یک کار در حال پیشرفت:

  • اگر شما به تماشای شما می توانید بگویید در حال حرکت زنجیر تا به حال تبدیل شدن به یک نقطه تاکید. VSiN ذکر شده قبل از کیکآف نگهبان بوده بد بخت 4 از 31 روز سوم به پایین تبدیل. که بهبود یافته به 5 از 13. بله 38 درصد بهتر از 13 درصد است, اما آن را هنوز هم به اندازه کافی به طور مداوم اسفند زمینه.
  • نگهبان فقط بالغ بر 250 متری در 4.2 متری در هر بازی مدیریت تنها یک زمین نشستن کامل هواپیما.
  • شروع کارفرمایی لوئیس پرز به دست آورده توجیه ستایش دیگران برای بازی هوشمند و اجتناب از اشتباهات. اما او انداخت فقط 129 خالص عبور متری در 26 تلاش است. نیمه دوم بود که اساسا دینک و غوطه دادن و زدن توپ.

نگهبان’ دفاع می تواند شایستگی بسیاری اعتباری بیشتر از آن است که دریافت از oddsmakers. آن را برگزار Wildcats به 2 از 12 (17 درصد) در سوم پایین تبدیل در حالی که اجازه می دهد فقط در دو حمله touchdowns. آن را نیز برگزار St. Louis, افزایش قدرت لیگ به دو حمله touchdowns یک هفته زودتر محدود DC به دو حمله touchdowns قبل از آن و نگه داشته خلیج تمپا در خارج از منطقه پایان در بازکن.

که دفاع ممکن است به درایو یک نقطه-گسترش پوشش در برابر دالاس تیم مجبور به استفاده از به ظاهر برتری دارند فیلیپ نلسون در کارفرمایی. جونز تشدید مصدومیت زانو در اواخر هفته گذشته با از دست دادن خانه به هوستون. نلسون منجر نمی شود مرتدان به هر touchdowns در یک فصل-باز شروع در مقابل سنت لوئیس و انداخت کوتاه و لرزان پاس که منجر به یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه رهگیری داخل 5-خط محوطه هفته گذشته است.

یک جاده ناراحت خواهد کمک نگهبان افزایش از پایین VSiN را برآورد قدرت بازار در رتبه بندی. در اینجا یک به روز رسانی با همکاری از جف Parles (“تعداد بازی” و “دیده بان بازار”): هوستون 86, St. Louis 86 خلیج تمپا, 81, DC, 80, Los Angeles, 79, Dallas, 77 (با نلسون در کارفرمایی), سیاتل, 76, نگهبان, 73.

کسانی که بر اساس حل و فصل اواخر هفته نقطه گسترش می یابد. VSiN با استفاده از یک استاندارد سه امتیاز برای صفحه اصلی-زمینه مزیت است.

در اینجا بقیه از آخر این هفته کارت برای XFL bettors: سیاتل در هوستون (شنبه 2 p. m., ABC) سنت لوئیس در DC (یکشنبه 3 بعد از ظهر FS1) و خلیج تمپا در لس آنجلس (یکشنبه 9 p. m., ESPN).

توجه داشته باشید برای آمار handicappers: آگاهی از خطاهای موجود در جعبه نمرات ارسال شده در لیگ وب سایت xfl.com. هفته گذشته تیم متری-هر-بازی داده نمی خط با متری و پخش. برای مثال نگهبان نشان داده شده است به دست آورد 250 متری در 59 بازی برای 2.7 متری در هر بازی. اما 250 تقسیم 59 توسط 4.2. همچنین گردش در هفته 1 نمی مربوط به interceptions به علاوه از دست گیر میکنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی