چه صهیون ویلیامسون در مقابل LeBron James مرحله نهایی مسابقات معنی برای پلیکان’ حذفی امیدوار

این هفته تلویزیونی در سراسر کشور جنگ بین New Orleans Pelicans و لس آنجلس لیکرز را فراهم خواهد کرد مهم تورنسل آزمایش برای هر دو تیم حذفی آمادگی.

اعطای نیواورلئان ممکن است حتی به پلی آف پلیکان قطعا هستند که قیمت مانند یک حذفی-کالیبر تیم در شرط بندی های ورزشی بازار پس از صهیون ویلیامسون در بازگشت از آسیب دیدگی است. و این ستاره جوان است raves در سراسر هیئت مدیره. او تقریبا غیر قابل توقف برای غیر رقیب. هنوز نیواورلئان (8-3 مستقیم و ATS آن گذشته 11 بازی) است که هنوز هم نشان دادن آسیب پذیری در مقابل حذفی تیم است.

  • New Orleans (+5) از دست داد در هوستون 117-109 نمره فقط 16 امتیاز در سه ماهه چهارم سال پس از رهبری از طریق سه. هنگامی که آن زمان برای برنده شدن در این بازی مشخص بود که تیم آماده نیست.
  • New Orleans (+6) از دست داد در صفحه اصلی به شرق قدرت میلواکی 120-108 در ویترین از ستاره های آینده که VSiN پیش نمایش برای شما چند هفته پیش. صهیون بود فقط 5 19 از میدان flunking آزمون در مقابل “یونانی عجایب” Giannis Antetokounmpo.
  • New Orleans (-31/₂) از دست داد در صفحه اصلی به شهر اوکلاهما 123-118. ناامید کننده بود چرا که این بازار نشان می دهد مجازی برابری با آن نقطه گسترش صرف نظر از آنچه کامل-فصل جدول رده بندی می گویند. اگر هر چیزی OKC فصل است که نشان می دهد dark-اسب بالقوه این بهار (35-22 مستقیم تا 37-19 ATS).

در حال حاضر New Orleans با ویلیامسون در دادگاه نشان داده می تواند کوتاه دست پورتلند (138-117 و 128-115 در دو هفته گذشته) و دیگر غیر-تهدید (مانند کلیولند 125-111 طلایی دولت 115-101). Don’t go خرید هر آتی بلیط هنوز!

بزرگ نمایش آن در مقابل LeBron James و لیکرز در روز سه شنبه در مرکز استیپلز (10 p. m. و TNT) و یکشنبه در تالار آسان (8 p. m., ESPN) نشان می دهد نیواورلئان می توانید یک اجرا در شماره 8 دانه در غرب است. این Pellies باید نرمتر باقی مانده از برنامه زمان شماره 8 ممفیس. و اگر نیواورلئان می کند شتاب که شماره 8 اسلات آن احتمالا همسان با بینی بالا-دانه لیکرز در دور اول.

نقطه گسترش یادداشت:

  • نیواورلئان است 20-6 ATS آن گذشته 26 بازی. پلیکان مسلط شدند انتظارات حتی قبل از صهیون بازگشت. آنها همچنین 19-6 به بیش از 25 بازی گذشته خود را با تشکر برای بازی در یک سرعت فوق العاده خطرناک در بازار دست کم گرفت. Bettors باید در نظر تخمگذار نقطه مقابل کمتر چراغ در حالی که یادگیری در مورد حذفی آمادگی این هفته است. با مجموع فکر می کنم بیش تا زمانی که بازار بهتر تنظیم می کند.
  • لس آنجلس کاهش یافته و به 3-1 ATS آن گذشته چهار بازی بعد از لبه بوستون 114-112 به عنوان یک 71/₂-نقطه های مورد علاقه در یک, هیجان انگیز شما ممکن است به تماشای بعد از ظهر یکشنبه. پس از آن عدم پوشش لیکرز’ فصل-به-تاریخ نقطه گسترش رکورد 29-25-1 است که هنوز محترم با توجه به بالا موانع هستند و به صورت روزانه. با بالغ, LA است 13-5 به بیش از آن گذشته 18.

اگر شما یک تفریحی bettor که عمدتا شرط تلویزیون بازی شما ناتوان بسیاری از پلیکان و لیکرز بازی ها در هفته های آینده. آیا برای مشق شب خود را, بنابراین شما می توانید شرط می بندم هوشمند!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>