گام بعدی برای NCAA ؟ برخی از پرسش و پاسخ

بسکتبال کالج های نجومی آمد به نزدیک پنج شنبه بعد از ظهر با NCAA اعلام شد لغو این فصل به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. اجتناب ناپذیر خبر آمد چند ساعت بعد از هر کنفرانس لغو آن postseason مسابقات است.

این پست را Zach Braziller می پرسد چند سوال ارائه شده با پاسخ در مورد آنچه که منجر به این تصمیم و که در آن ورزش می رود از اینجا:

س: چگونه می آیند NCAA در نظر نمی فقط به تعویق انداختن آن مردان و زنان در مسابقات و بازی آنها را بعد ؟

یک: فقط وجود دارد بیش از حد بسیاری از قطعات در حال حرکت از سالن به هتل برای سفر و اقامت و آن را کار یک ماه یا بیشتر پایین جاده. مدارس در حال بسته شدن و در حال حاضر لغو برنامه های ورزشی برای ترم بهار. آن نیز نامشخص چه مدت coronavirus خواهد داشت.

Q: بنابراین اساسا وجود ندارد قهرمانان, راست? است که تا کنون اتفاق افتاده است قبل از ؟

یک: این برای اولین بار است. از آنجا که مردان NCAA Tournament تاسیس شد در سال 1939 همواره وجود دارد برنده است. در این سال ساخته شده تاریخ است. لویی عنوان در سال 2013 از لحاظ فنی خالی برای نقض قانون اگر شما می خواهید به دفعات مشاهده شده است.

س: آیا هر بازیکن قادر به ادعا می کنند یک سال اضافی از واجد شرایط بودن به دلیل این است ؟

A: نه تحت قوانین فعلی است. هنگامی که یک دانش آموز-ورزشکار به نظر می رسد در 30 درصد از برنامه فصل یا گذشته از نقطه نیمه راه که فصل آن به عنوان شمارش از یک سال و واجد شرایط بودن. سالمندان باید به حل و فصل خود در سال گذشته نه از جمله جنون مارس مگر اینکه NCAA باعث می شود یک استثنا.

س: چه اتفاقی می افتد به آن دسته از طرفداران که بلیط برای معلق بازی ؟

یک: هر کسی که دستور NCAA بلیط مسابقات از رسمی مسابقات NCAA فروشنده آنلاین و یا از طریق تلفن مسترد خواهد شد به صورت خودکار. بزرگ شرق نیز در حال برنامه ریزی برای بازپرداخت بلیط.

س: پس چه بعدی ؟ وجود دارد خواهد بود مربیگری ، بازیکنان خود را اعلام NBA تصمیم گیری ،

این منابع معتقدند کمتر خواهد بود جنبش توسط مربیان در سال جاری از رئیس جمهور را در برخورد با این بیماری همه گیر و تصمیم گیری زمانی که به بازگشایی موسسات خود را به جای شلیک یک مربی به دلیل از دست دادن فصل یا دو. به عنوان برای بازیکنان در انتظار زمانی بود نقل مکان کرد. شما آنها را مشاهده کنید را وارد کنید نام خود را به NBA پیش نویس و یا قرار دادن نام خود را در انتقال پورتال اینکه بازدید از مدارس و حضوری استخدام در انتظار نگه داشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>