چه آینده ای برای ما باز کنید پس از باز حرکت به سپتامبر

ایالات متحده باز است که به بررسی تمام گزینه های با شبح تنیس’ نهایی گرند اسلم بودن تا حد زیادی تحت تاثیر قرار.

این توپ برای اولین بار در مرغزار فلاشینگ برنامه ریزی شده است به زده اوت. 24 با مسابقات نتيجه سپتامبر. 13 اما coronavirus همه گیر قرار داده است تقریبا تمام رویدادهای ورزشی در شار.

به خصوص در حال حاضر که باز فرانسوی سنتی برگزار شد که در اواخر ماه مه اعلام کرد روز شنبه خود در مسابقات آغاز خواهد شد سپتامبر. 20 و اجرا از طریق Oct. 4.

حرکت خود را Flushing Meadows.

با توجه به یک صنعت منبع USTA شد blindsided با اعلام این خبر از Roland Garros.

“در حال حاضر برنامه ای برای باز ایالات متحده ادامه دارد و امیدوار هستیم در این مسابقات برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده” سخنگوی کریس Widmaier گفت: پست پس از اعلام از پاریس. “با این حال با وضعیت فعلی ما در حال بررسی هر تصور احتمالی اطراف این مسابقات است. اگر هر گونه تغییر در این مسابقات مورد نیاز ساخته شود ما را به تصمیم گیری در یک شیوه مشارکتی و ارتباط آنها را در یک مد به موقع.”

فرانسه در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع فقط یک هفته پس از ایالات متحده باز است و قرار است به پایان برسد. این امر می تواند دشوار برای بازیکنان به بازی هر دو حوادث.

“ما بسیاری از احتمالات — از هیچ تغییر به هیچ مسابقات در تمام تاریخ های مختلف,” Widmaier اضافه شده است. “این نه متری تمام.”

Arthur Ashe Stadium
Arthur Ashe StadiumAP

در حتی بیشتر اشاره را USTA منتشر شد بیانیه شنبه شب
“در زمانی که جهان در حال آمدن است با هم ما می دانیم که چنین تصمیمی باید ساخته شود به طور یک جانبه و در نتیجه USTA را تنها انجام این کار در مشاوره کامل با دیگر مسابقات گراند اسلم های WTA و ATP را ITF و شرکای ما از جمله حوضچه جام است.”

عقب هل دادن آمریکا باز تا پس از فرانسه می تواند منجر به سرد-آب و هوا و نگرانی است.

USTA منابع آن را باور ندارد عاقلانه به فضای مسابقات تنیس پوشا دو هفته در نیویورک گذشته نقطه شروع از اواسط تا اواخر ماه اکتبر و حتی اگر دو ورزشگاه دادگاه بام.

حرکت شروع ایالات متحده باز به اوایل تا اواسط ماه اوت نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

فصل دوم گرند اسلم فرانسه باز شده است مجموعه ای برای شروع ممکن است 24. ویمبلدون می رود از 29 ژوئن تا ژوئیه 12.

با توجه به USTA, منبع سازمان از چهار گرند اسلم رویدادهای برنامه ریزی برای ترتیب دادن یک کنفرانس تلفنی مدتی در 10 روز آینده.

ATP به حالت تعلیق در آن مردان و مسابقات حداقل تا اواخر مارس یا چهار هفته قبل از باز فرانسوی. این WTA است به حالت تعلیق در حوادث آن تا زمانی که ممکن است در 2.

تلویزیون مسائل نیز می تواند بوجود می آیند اگر باز همچنان در آن تاریخ برنامه ریزی شده. کنتاکی دربی رسما به اوایل سپتامبر خواهد بود که همزمان با وسط و آخر هفته در مرغزار فلاشینگ.

“ما می دانیم که تمام چهار اصلی ورزش می تواند در ماه اوت و سپتامبر” Widmaier گفت. “ما می دانیم که ورزش چشم انداز خواهد بود بسیار متفاوت از آنچه در آن به طور معمول است.”

آمریکا باز شده است برگزار — بی وقفه — از سال 1881 زمانی که آن را برای اولین بار آغاز شده روی چمن در نیوپورت, R. I. قبل از حرکت به کوئینز در سال 1915.

“ما در حال نگه داشتن چشم ما باز هستند و به طور منظم در حال جریان با امنیت ما و کارشناسان پزشکی” Widmaier گفت. “ما هنوز امیدوار چیزهایی تغییر و بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>