زمانی که غول ها می تواند به دنبال Saquon Barkley پشتیبان در سال 2020 پیش نویس NFL

هیچ بحثی وجود دارد که به کیفیت این بازیکن اما بحث در عنوان به که در آن Saquon Barkley گرفته شد و در سال 2018 پیش نویس NFL. باید در حال اجرا به عقب تا کنون در خارج از هیئت مدیره در شماره 2? غول گفت: بله دو سال پیش. بر اساس ارزش موضعی شواهد یک بازیکن سرویس را می توان در دور بعد داده های تاریخی در مورد دوام و طول زندگانی برخی از تجزیه و تحلیل ترافیک می گویند هیچ.

Barkley بود ترور به عنوان یک تازه کار, اما بالا مچ پا پیچ خوردگی در سال 2019 از آن ساخته شده به مراتب بیشتر مقهور فصل دوم هر چند او موفق به سنگ فرش با هم 1,003 عجله متری. شکوه از بدن خود و مجموعه مهارت نمی تواند مورد سوال و جدید تهاجمی مغز اعتماد رهبری هماهنگ Jason گارت و پشتیبانی توسط خط حمله مربی مارک کلمبو را تضمین می کند Barkley باقی خواهد ماند محور حمله کند. آیا شما ببینید که چگونه گرت و کلمبو عمل با کابوی ؟ زیر Barkley برای حزقیال الیوت (منهای برتر دالاس خط حمله هر چند) و به دور ما.

غول نیست به شکل بسیار علاقه ای به اضافه یک در حال اجرا در سال جاری پیش نویس است. شاید آنها با انگیزه هستند و در روز سوم در دور 4-7. هک, شاید آنها اقامت محلی و گرفتن یک شات در پیت Guerriero که پاره آن را در منموته. او از لیندهورست, N. J., و احتمالا می تواند راه رفتن به غول’ مرکز.

هر در حال اجرا ذکر شده در پشت Barkley در عمق نمودار است که اساسا در اطراف بیمه — Barkley آیا هنوز سه بازی فصل گذشته. درخواست Wayne Gallman در مورد آن است. او هنوز هم در اطراف, با وجود سقوط از نفع با پت Shurmur رژیم است. جو قاضی امیدوار کننده است پاک تخته سنگ را اور برای همه است که باید کمک به Gallman reassert خود را.

ارسال غول سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

او را در فهرستی نبرد با Dion لوئیس 29 ساله و 10 سال کهنه به دست آورد در آژانس رایگان. لوئیس انجام برخی از چیزهای خوب برای میهن پرستان زمانی که قاضی بود و در انگلستان و دارای نگاه و احساس از یک مکمل به Barkley با توجه به لوئیس است که به خوبی versed در انتظار نوبت خود و بهره گیری از فرصت و زمانی که از آن ناشی می شود.

دیگر در حال اجرا پشت در فهرست الی پنی شد دوباره امضا و یک بیمارستان و مسدود کننده و بعید است که توپ در دست خود را, بسیار, اگر در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>