زمانی که Shaq آموخته حقیقت در مورد جو عجیب و غریب

جو عجیب و غریب میزبانی مقدار زیادی از مهمانان در خود G. W. باغ وحش در طول سال از جمله Basketball Hall of Famer شکیل اونیل.

NBA افسانه ساخته شده است که غیر منتظره ظاهر در Netflix بکشد آمار docuseries “ببر پادشاه” به تازگی خطاب خود را در سال 2014 تجربه در اوکلاهما در پارک “بزرگ پادکست با Shaq” بیان او در واقع “متوقف رفتن” پس از یادگیری در مورد عجیب و غریب شطرنجی فعالیت است.

“بنابراین ما در آن وجود دارد بروید و آن را به یک مکان زیبا و شخصیت است که وجود دارد عجیب و غریب جو. ما وجود دارد و من کاهش یافته است برخی از کمک های مالی برای ببر’ مواد غذایی و همه که” اونیل دقیق. “ما گرفتن عکس با ببرها. ما رفت و برگشت یک بار زن و شوهر.”

اونیل همچنین یک گربه علاقه مندان ادامه داد: “سپس ما به بازگشت زمان دیگری و ما متوجه شدیم که او را درگیر با تمام مسائل و پس از آن در واقع من نرفتم.”

Shaquille O'Neal and Joe Exotic
شکیل اونیل و جو عجیب و غریبگتی ایماژ; چلپ چلوپ اخبار

عجیب و غریب پیدا شد گناه سال گذشته در یک قتل-برای-استخدام طرح در فلوریدا رقیب کارول Baskin, یک فعال حقوق حیوانات و صاحب Big Cat Rescue. او همچنین متهم به بدرفتاری با حیوانات است و در حال حاضر در خدمت 22 سال محکوم به تازگی به دنبال عفو ریاست جمهوری.

اونیل, 48, گفت, عجیب و غریب است “نه” دوست خود که او نیست “او را می دانم.”

“من فکر نمی زند ببر. من عاشق ببر. من عاشق ببر سفید. آیا قرار دادن کمک های مالی به این باغ وحش برای کمک به این ببر ؟ من آن را انجام تمام زمان. آیا من خود ببر شخصا در خانه من? هیچ. اما من عاشق ببر” اونیل گفت.

“گوش دادن مردم در حال رفتن به خود را دارند, اما, دوباره, من فقط یک بازدید کننده. من با این مرد — نه دوست من. او را نمی دانم. به هر حال هرگز به معاملات کسب و کار با او و من تا به حال هیچ ایده ای در هر یک از چیزهای که قرار بود” او ادامه داد.

اونیل افزود که او نیز binge-تماشا doc در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>