که در آن شبکه’ برج دیده بانی معبد می ایستد در میان coronavirus مکث

قسمت 15 از یک سری تجزیه و تحلیل Brooklyn Nets.

گرت معبد ممکن است COVID-19 اما با چهار شبکه هم تیمی داشتن آزمایش مثبت و یک خانواده است که همیشه در مورد خدمات گرانش این همه گیر نیست و از دست او. کمی است.

خدمات بوده است بخشی از گرت معبد خانواده برای نسل از جمله پدرش و پدرش پدر. و با معبد را Soundra معبد-Johnson بسیار زیادی در صنعت به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل لا بهداشت و مرکز نوتوانی او مشترک برای تشکر از خطرات — و گاهی فداکاری — گرفته شده توسط همه کارکنان بهداشتی درمانی.

“برای کسانی که به کار در حال حاضر و در حال انجام کارهایی برای ارائه ملزومات برای ما در منزل ما با تشکر از شما” معبد گفت: در توییتی توسط شبکه. “همه کارگران در فروشگاه های مواد غذایی, همه از پرستاران که در حال رفتن در برخی از بدون ماسک برخی بدون محافظ دنده — تمام مردم در خدمت صنعت است که باید برای ادامه به ارائه خدمات برای کسانی که نیاز به کمک ما با تشکر از شما ما از شما سپاسگزارم.

“من نمی توانم بگویم که به اندازه کافی. مادر من است که در خدمت صنعت و او به افرادی که با او کار است که می ترسند برای رفتن به محل کار به دلیل فقدان دنده محافظ. ما واقعا قدردانی از شجاعت و ما از شما بسیار سپاسگزارم از ته قلب من است.”

با بیش از 330,000 coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 120.000 در نیویورک چهار شبکه تست مثبت است. در حالی که معبد خود گفت محلی لوئیزیانا روزنامه که خود او تا به حال آزمایش منفی او هنوز هم قرنطینه در بروکلین با نامزدش, Miss USA 2017 کارا مک کالو و شکلات آزمایشگاه.

“این نیست نیویورک مردم را دیده اند. هیچ فرد یا اتومبیل” معبد گفت: حمایت کند. “من نامزدم و من خوب هستند. من تست مثبت اما برخی از هم تیمی های من بود. ما در قرنطینه و در حال حاضر ما در حال اقامت در خانه مانند ما قرار. فقط ما و سگ.”

زمانی که لیگ متوقف بازی در مارس 11, معبد شده بود بیش از همه انتظارات معقول. در 10 تیم در 10 فصل NBA شد به طور متوسط 10.3 3.5 امتیاز و ریباند دو حرفه ای-اوج.

پس از خاموش شدن معبد نیست اجازه بدن یا ذهن بیکار بود. او شده است با استفاده از تجهیزات ورزشی خریداری و تحویل داده شده توسط این شبکه به انجام روزانه 1 و نیم ساعت تمرین. او نیز با استفاده از این unlooked برای اوقات فراغت به مطالعه برای LSATs با یک چشم به سمت مدرسه قانون است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

البته که او پس از اتمام بازی. در حال حاضر معبد — به عنوان معاون رئيس جمهور از بازیکنان Association — فقط به دنبال به جلو به همه گیر مصاحبه به اندازه کافی به با خیال راحت پشت در دادگاه است.

“در حال حاضر سلامت از طرفداران ما و جهان می آید برای اولین بار. بدیهی است چیزی که ایده آل برای ما خواهد بود بازی بقیه فصل اما وقتی خواهد بود که مطمئن نیستید,” معبد گفت: حمایت کند. “شانس وجود دارد این می تواند فشار پشت این پیش نویس است. و احتمالا شروع فصل آینده بازگشت.

“من نمی دانم که چگونه ما می توانیم درمان یک وضعیت شبیه به این. وجود یک بند در این [توافق دسته جمعی] تصریح می کند که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این فصل به پایان به دلیل یک فاجعه طبیعی است. این تیم بیشترین پول را در postseasons است که دلایل که چرا بازیکنان حقوق ممکن است کاهش 20 درصد اگر ما همین حالا بازی دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>