کاخ سفید لغو عید پاک تخم مرغ رول بیش از coronavirus نگرانی

سالانه کاخ سفید رول تخم مرغ عید پاک تبدیل به یک قربانی از coronavirus.

با استناد به یک “فراوانی احتیاط” و رئیس جمهور تهمت اضطراری اعلام, بانوی اول, Melania Trump را اعلام کرد که در سال جاری رول لغو شده است.

“بهداشت و ایمنی از همه آمریکایی ها باید اولویت اول به خصوص در حال حاضر” بانوی اول امریکا در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد.

“من عمیقا تاسف این لغو, اما ما نیاز به تصمیم گیری های دشوار در کوتاه مدت برای اطمینان از سالم کشور برای دراز مدت” او گفت:.

بانوی اول تشویق آمریکایی ها به گوش دادن به دولت و مقامات محلی و به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

CDC توصیه می شود لغو رویدادهای مربوط به 50 یا بیشتر مردم برای دو ماه آینده به دلیل چگونه coronavirus گسترش می یابد.

این سال را به رول تخم مرغ بود به جای برنامه ریزی شده در مارس 13.

این رویداد سالانه که برای اولین بار برگزار شد و در سال 1878 در طول جمهور Rutherford B. Hayes’ دولت به ارمغان می آورد با هم کودکان از سراسر کشور و مقامات کاخ سفید در جنوب چمن برای بعد از بازی, داستان گفتن و اجرای موسیقی.

رول تخم مرغ نیست, برگزار می شود, زمانی که آمریکا درگیر دو جنگ جهانی. آخرین بار آن لغو شد در سال 2001 به دلیل بارش باران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>