کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک قرنطینه پیشنهاد

دکتر دبورا Birx عضو مجلس coronavirus نیروی کار رئیس جمهور در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به قرنطینه نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات گفت: فرمانده کل قوا بود و در تلاش برای امن نگه داشتن مردم از سرعت گسترش شیوع.

“من فکر می کنم رئیس جمهور تهمت می خواستم همه از امریکا به دانستن که در آن ویروس است و از آن جایی که به سرعت در حال گسترش و واقعا احساس مانند همه حال آگاه باشید و یک, سفر, مشاوره,” او گفت: شنبه در فاکس نیوز’ “عدالت با قاضی جانین.”

“من صحبت کردن به فرمانداران. روشن بود فرمانداران احساس هم که آنها در واقع می تواند مردم خود را امن و در خانه مانند همه آنها خواسته اند مردم خود را به پناهگاه در محل و نگه داشتن خود را امن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن روز خود را-تماس های طولانی برای قرنطینه برای منطقه tristate در روز شنبه به جای امید بستن برای یک سفر مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Deborah Birx
دبورا Birxگتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح موجب انتقاد از این سه فرمانداران با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: آن را شبیه به شروع یک “جنگ داخلی.”

سی دی سفارش خواستار شهروندان در سه کشور به پرهیز از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

Birx هشدار آمریکایی ها به کروناویروس تهدید جدی است.

“حتی اگر شما فکر نمی کنم … انگار یک ویروس وجود دارد, آن احتمالا” Birx گفت. “ما نمی فکر می کنم هر شهرستان خواهد بود امان از این ویروس است.”

نیویورک با بیش از 53,000 موارد است که بیشتر در کشور است. نیوجرسی است 11,124 و کانکتیکات است 1,524.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>