کاخ سفید خبرنگار مشکوک به coronavirus کرسی های کمتری برای مطبوعات

واشنگتن — حداقل یک کاخ سفید روزنامه نگار بوده است و با آلوده coronavirus ارسال مقامات تقلا برای کاهش بیشتر تعداد خبرنگاران مجاز در رئیس جمهور تهمت روزانه جلسات.

در یک ایمیل در بعد از ظهر دوشنبه در کاخ سفید انجمن خبرنگاران اعلام کرد یک عضو “تا به حال مورد مشکوک به COVID-19” و تشویق خبرنگاران و به دور ماندن از ساختمان اگر آنها احساس ناخوشی.

“فردی بود که در کاخ سفید در مارس 9, 11, 16 و 18” WHCA جمهور و ABC کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل نوشت: در یک ایمیل.

در حداقل سه تا از این موارد هر دو رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس برگزار شد جلسات در James S. بردی نشست خبری اتاق.

به عنوان یک احتیاط سفید, خانه پزشکان بررسی شده است درجه حرارت از کارکنان هنگامی که آنها را وارد کنید در این زمینه و غرب بال — هر کسی که در حال اجرا در درجه حرارت تبدیل دور در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما بخواهید دوباره که تمام اعضای که می تواند به ماندن در خانه و یا محل کار از راه دور ، لطفا فراموش نمی آمد به کاخ سفید, اگر شما یک فضای کار و یا اختصاص یک کرسی در آن روز” کارل نوشت.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را آزمایش منفی برای این ویروس پس از آمدن به تماس با حداقل یک فرد آلوده. روز جمعه یک پنس دستیار آزمایش مثبت است.

در بعد از ظهر دوشنبه WHCA بلافاصله پس از نقل مکان به کاهش تعداد از خبرنگاران اجازه داد در اتاق جلسه برای بار دوم چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود خواستار.

قبل از بحران وجود دارد 49 اختصاص کرسی در اتاق جلسه. هفته گذشته بود که به کاهش 25 و در روز دوشنبه پس از مشکوک COVID-19 شیوع تنها 14.

رئیس جمهور در روز پنج شنبه شکایت خبرنگاران هنوز “نشستن بیش از حد نزدیک” پس از اندازه از این جلسات بود و کاهش به مقامات خواست مردم را به پایبندی به اجتماعی فاصله.

“شما در واقع نشستن بیش از حد نزدیک” رئیس جمهور در کاخ سفید روزانه coronavirus نیروی کار جلسه. “واقعا ما احتمالا باید خلاص شدن از حدود 75, 80 درصد از شما,” او اضافه شده است.

با موارد متعدد در کنگره های کاخ سفید ایجاد کرده است خود را نیروی کار صرفا متعهد به جلوگیری از رئیس و کارکنان خود را از تبدیل شدن به آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>