کاخ سفید به زودی به موضوع راهنمایی در مدارس دولتی بسته شدن به سرعت گسترش coronavirus معاون رئیس جمهور مایک پنس روز سه شنبه گفت.

“ما در حال کار بسیار نزدیک با کالیفرنیا و واشنگتن و نیویورک و فلوریدا به توسعه جامعه-توصیه های خاص برای آن مناطق که در آن ما تا به حال آنچه که به عنوان شناخته شده جامعه گسترش” پنس گفت: در یک جلسه. “در 24 ساعت آینده, کار با این کشورها خواهیم بود انتشار CDC توصیه هایی برای آنچه که باید انجام شود.”

پنس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقطه فرد به این ویروس شد در پاسخ به سوال در مورد واشنگتن پست op-ed by سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور تام Bossert که نوشت: “تعطیلی مدرسه می تواند تنها موثر ترین مداخله.”

Bossert هشدار داد که به زودی “اگر ما موفق به اقدام ما را تماشا خواهد کرد سیستم مراقبت های بهداشتی ما غرق شود.”

برخی از کشورها در آسیا و اروپا در حال حاضر ارسال تمام دانش آموزان در پاسخ به COVID-19 اما در شهرستانها عمده ایالات متحده — از جمله نیویورک — ندارد.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو Anthony Fauci به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مدرسه بسته شدن توصیه هایی را به جامعه خاص و نمی تواند به عنوان جامع به عنوان در هنگ کنگ, ژاپن, فرانسه, کره جنوبی و کشورهای دیگر.

“آن را نادرست می گویند در حال حاضر همه چیز اتفاق افتاده است بد بیایید نزدیک مدارس.’ و آن را نادرست می گویند ” بیایید فقط پتو بستن مدارس در کل کشور امشب,'” گفت: Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“من فکر می کنم این امر می تواند مناسب به دقت امتحان کنید و انجام کارهایی مانند بستن — اما چیزهای دیگر علاوه بر بسته شدن برای انجام کاهش گاهی اوقات قبل از اینکه شما فکر می کنم شما واقعا به آن نیاز دارید.”

برخی از مدارس در نزدیکی نیویورک بسته اند کلاس ها در پاسخ به محلی قابل توجهی شیوع. رژیم صهیونیستی. کومو در روز سه شنبه دستور داد تمام مدارس در عرض یک مایل شعاع یک “در منطقه مهار” در اطراف نیو راشل به بسته های پنج شنبه.

شهردار بیل د Blasio روز دوشنبه گفت که او تمایل به سفارش تمام مدارس بسته در این شهر است.

“برای من این یک نوار بالا برای بسته شدن” د Blasio گفت. “یکی از چیزهایی که من فکر می کنم حس می کند این است که شما یک وضعیت در یک مدرسه [با] یک بسته شدن موقت یک هدف خاص بسته شدن برای دوره محدود از زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de