یک مشتری در یک باغ زیتون در ایندیانا خواستار به خدمت توسط یک پیشخدمت بود که سیاه و سفید – یک درخواست توسط افتخار رستوران با توجه به یکی دیگر از کسی که شام میخورد و “خجالت” کارمند.

امیره Donahue, یک میزبان در همه جا بازی گاه به گاه ایتالیایی زنجیره ای در Evansville گفت که “سخت به نگه داشتن آرام و جمع آوری” را به عنوان یک پیشخدمت بود و بی احترامی توسط یک زن که شکایت در مورد رنگ پوست او در سفر اواخر روز شنبه.

“نژادپرستی هنوز هم شایع در سال 2020!” Donahue ارسال شده در Facebook یکشنبه. “پس از سال ها تجربه microaggressions و نگرش تنها به دلیل رنگ من هرگز فکر نمی کردم من می تواند علنا خجالت مانند من دیروز بود.”

Amira Donahue
امیره DonahueWEHT/WTVW

ناشناس مشتری نشسته با چند نفر از جمله دو کودک Donahue گفت NBC News.

“او ساخته شده نظرات در مورد من به همکاران من در مورد مسابقه من و گفت که من باید کار در یک باشگاه به جای” 16-year-old گفت. “او پرسید: اگر من حتی سیاه و اگر من از اینجا.”

یک مدیر بعد از انطباق با درخواست مشتری Donahue گفت.

یک مشتری در رستوران در ضمن دقیق آنچه که او را دیدم گفت: چند سفید “مردم” حاضر به خدمت توسط یک پیشخدمت زن.

“مدیر بدون تردید تضمین می کند که آنها نمی خواهد دریافت خدمات از یک شخص از رنگ” ماکسول رابینز از Evansville به یاد می آورد در یک Facebook پست صبح روز بعد از رویارویی. “که زن و شوهر باید تو رد شده اند خدمات حتی برای پرسیدن چیزی که می خواهم!”

در یک به روز رسانی برای او پست رابینز گفت: باغ زیتون “ساخته شده یک تلاش عظیم” را به اطمینان حاصل شود که این حادثه نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد با استناد به گزارش های که مدیر شده بود از کار اخراج شدند.

“ما به انجام آنچه که باید انجام شود و این نشان می دهد که ما نه برای نژاد پرستی از هر نوع در اطراف در اینجا!” رابینز’ پست بخوانید.

NAACP مقامات در ایندیانا دریافت نکرده اند یک شکایت رسمی در مورد این حادثه اما سازمان Evansville فصل است که به دنبال آن WEHT گزارش.

سرور که رد شد توسط مشتری در ضمن نه احساسی آماده برای مصاحبه با توجه به ایستگاه.

در بیانیه ای به پست سخنگوی باغ زیتون گفت: مدیر در سوال دیگر این نسخهها کار میکند برای شرکت در حالی که اضافه کردن که Donahue و ناشناس پیشخدمت هنوز هم شاغل.

“تنها کسی دیگر با ما است مدیر” سخنگوی Meagan برنشتاین در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de