سفید supremacists گزارش اصرار اعضای آلوده پلیس یهودیان با کروناویروس

نژادپرستانه گروههای نئو نازی ها و دیگر سفید supremacists اصرار مردم در صفوف خود به قرارداد coronavirus به منظور آلوده یهودیان و ماموران پلیس با توجه به گزارش.

ABC اخبار به دست آمده یک هشدار از اف بی آی در نیویورک به پلیس محلی آژانس گفت که “اعضای گروه های افراطی در حال تشویق یکدیگر به گسترش این ویروس اگر قرارداد از طریق مایعات بدن و تعاملات شخصی.”

هشدار که صادر شد پنج شنبه هشدار داد که گروه های افراطی و تندرو دستور اعضای خود را به گسترش مایعات بدن در پلیس با استفاده از اسپری بطری با توجه به شبکه.

پیروان نیز گفت: برای گسترش این بیماری مرگبار به یهودیان با رفتن “هر محل ممکن است آنها را جمع شامل بازارهای سیاسی و دفاتر و کسب و کار و مکان های عبادت است.”

“ضد دولت مردمی در امریکا و عشق به هدف اجرای قانون به عنوان نمادی از اقتدار” گفت: همین Mihalek معاون اجرایی رئیس جمهور از فدرال مأموران اجرای قانون اساسنامه بنیاد.

“این فقط غمگین که تمرکز خود را در زمان بحران در کشور” ABC News عامل اضافه شده است.

سازمان هایی که نگه داشتن زبانه آنلاین برای سفید supremacist موارد متوجه شده اند که یهودیان و رهبران متهم شده است که رمان ویروس.

“از هل دادن این ایده که یهودیان ایجاد ویروس coronavirus به فروش واکسن به تشویق آلوده پیروان سعی کنید به گسترش این بیماری به جامعه یهودی و اجرای قانون به عنوان coronavirus گسترش یافته ما شاهد چگونه سفید-supremacists نئو نازی ها و دیگران باید از این استفاده می شود به درایو خود تئوری های توطئه گسترش دروغ و تحریک خشونت در سیستم عامل آنلاین” گفت: Michael, کارشناسی ارشد, ارشد از جوامع امن شبکه یک گروه است که مختصات امنیتی برای سازمان های یهودی و کنیسه ها در سراسر کشور.

“در حالی که جهان چهره مرگبار گیر این استارک یادآوری است که گروه های خاصی – به ویژه جامعه یهودی و اجرای قانون – نیز باید ادامه نبرد در برابر کسانی که مایل به صدمه زدن و یا کشتن آنها” کارشناسی ارشد ABC گفت. “به عنوان وضعیت اقتصادی شکننده باقی می ماند و جامعه مدنی را مختل بالقوه برای پیروان نفرت به عمل بیشتر می شود … و کشنده تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>