که فکر می کند الکل است ‘مدعی استراتژی های مقابله ای برای coronavirus cabin fever

یک دنیا سلامت سازمان رسمی است که اصرار مردم برای دراز کردن مشروب الکلی — خواستار آن است که یک “مدعی مقابله استراتژی” برای cabin fever طول COVID-19 مستند با توجه به یک گزارش جدید.

دکتر Aiysha مالک یک مسئول فنی که در اروپا و سلامت روان و سوء مصرف مواد وزارت اذعان کرد که بسیاری از تبدیل به الکل در زمان بحران با توجه به مستقل.

اما تبدیل به بطری در طول این زمان “می تواند همه چیز را بدتر” ملک هشدار داد.

“این مهم است که دولت و الکل تولید کنندگان و خرده فروشان نگه داشتن یاد ما که بهتر است به چوب به 14 واحد یک هفته یا کمتر” ملک گفت: خروجی. “با روال از پنجره ما ممکن است به خوبی خودمان را برای رسیدن به یک نوشیدنی بیشتر است.”

این هشدار یک روز پس از انگلستان اضافه شده در فروشگاه ها مشروب به لیست “ضروری کسب و کار” مجاز به باز بماند در طول مستند — به عنوان آنها تعیین شده در اپل بزرگ و برخی دیگر از شهرهای آمریکا.

منطقی الکل تنها در دسترس بودن برای مصرف در خانه می تواند منجر به افزایش خشونت و تقویت وابستگی جیمز موریس از بانک جنوبی لندن دانشگاه مرکز برای رفتارهای اعتیاد آور تحقیقات گفت: خروجی.

“پیش بینی های دراز مدت رفتاری تاثیر است اما به خصوص دشوار است,” او گفت:. “شاید برای برخی از, صفحه اصلی, نوشیدن ممکن است تبدیل به بیشتر های جاسازی شده به طور بالقوه تشدید بیشتر بسته شدن و در حال حاضر تلاش بارها و بارها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de