هشدار در برابر پایان دادن به کروناویروس مستندات خیلی زود

Coronavirus مستندات بودن برداشته تنها برای ویروس برای شکستن دوباره است “آخرین چیزی” که کشور نیاز به رئیس سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در حال حاضر مستندات ارائه کشورها یک دوم “پنجره فرصت” برای مقابله با شیوع بیماری.

“ما درک می کنیم که این کشورها در حال حاضر در تلاش برای ارزیابی هنگامی که و چگونه به سهولت این اقدامات” Tedros گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “پاسخ بستگی دارد در چه کشورهایی انجام در حالی که این اقدامات گسترده ای در محل هستند.”

Tedros گفت: کشور نیاز به اجرای اقدامات از جمله گسترش و آموزش سلامت نیروی کار و همچنین ramping تا سرعت تولید و تست قبل از توجه به پایان دادن به مستندات.

“این اقدامات هستند بهترین راه برای سرکوب و جلوگیری از انتقال به طوری که زمانی که محدودیت ها برداشته coronavirus نمی resurge,” او گفت:. “آخرین چیزی که هر کشور نیاز است برای باز کردن مدارس و کسب و کار تنها مجبور به بستن آنها دوباره به دلیل تجدید حیات.”

COVID-19 گسترش یافته است در حال حاضر به بیش از 450.000 نفر در سراسر جهان با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 20,000, با توجه به آخرین آمار از جان هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im