خواهد شد که جو بایدن انتخاب به عنوان معاون ریاست جمهوری همسر در حال اجرا?

در این نبرد بیش از دموکرات نامزدی ریاست جمهوری است اما بیش از این معنی که بیش از حدس و گمان که جو بایدن را انتخاب کنید خود را به عنوان همسر در حال اجرا است که در حال حاضر در جریان است به صورت جدی.

معاون سابق رئیس جمهور علنا متعهد که خود معاون انتخاب می شود اما در غیر این صورت باقی مانده است کم حرف در مورد این که او در نظر دارد.

“اگر من به عنوان رئيس جمهور من در کابینه دولت من خواهد شد شبیه به این کشور و من متعهد است که من را در واقع انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور” جو بایدن گفت: در روز یکشنبه بحث ساخت تازه ترین نظرات در مورد این موضوع.

دیرین دموکراتیک قدرت کارگزار اد Rendell گفت که بایدن را انتخاب کنید کسی که واجد شرایط به مرحله به این نقش باید بدترین اتفاق می افتد.

“[جو] بایدن نمی خواهد کسی را انتخاب کنید که او باور ندارد می تواند رئیس جمهور در یک روز. او معتقد است که یکی از دلایل او انتخاب شد [برای VP کار] گفت:” سابق فیلادلفیا شهردار و فرماندار پنسیلوانیا که شناخته شده است بایدن برای چهار دهه است.

“او معتقد است که او بزرگ بود معاون رئیس جمهور زیرا او مفید برای رئیس جمهور اوباما” Rendell اضافه شده است. “او می خواهد کسی که همین کار را برای او.”

به عنوان بایدن اتحاد گسترده تر خود منجر متحدان و عملیاتی را آغاز کرده اند شناور نام بالقوه انتخاب به عنوان نامزد حزب سوسیالیست دموکراتیک شروع به محدود کردن فهرست خود را.

کامالا هریس

سناتور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) سابق 2020 دموکراتیک frontrunner, فراموش نشدنی برخورد با بایدن بیش از گذشته خود را مخالفت با قرارگرفتن. او بحث عملکرد کمک reenergize ضعیف کمپین هر چند آن fizzled دوباره در هفته است که به دنبال.

دو حزب دموکرات را توصیه نرده پس از او کاهش یافته است در ماه دسامبر و هریس تایید بایدن در اوایل این ماه.

هریس’ قوی ترین نقطه فروش ممکن است خود دولت تجربه او به عنوان سان فرانسیسکو دادستان منطقه و کالیفرنیا دادستان کل قبل از برنده شدن در انتخابات را به آمریکا.

تشکر. جیم Clyburn گفت: پست است که هریس — همراه با همکار 2020 امیدوار ctq و الیزابت وارن — قابل توجه برای همسر در حال اجرا موقعیت.

استیسی آبرامز

آبرامز’ باریک از دست دادن در گرجستان 2018 فرمانداری نژاد سر به فلک کشید و او را به شهرت ملی رسید. بایدن حتی یک بار به نام او ممکن است مدعی برای VP حافظه با اشاره به او به عنوان “زن است که باید بوده است فرماندار گرجستان, زن آمریکایی آفریقایی تبار.”

آبرامز نیز مورد علاقه Clyburn که شامل نام او در هنگام صحبت کردن به پست مورد پتانسیل VP انتخاب کند. گرجستان بومی فاقد سیاست خارجی و دفاع, تجربه, اما Rendell نیست که نگران خواهد بود که یک موضوع است.

“رای دهندگان پیچیده آنها می دانند که آنها در حال رای گیری برای رئیس جمهور اول” Rendell گفت: “تا زمانی که فرد نمی سارا پیلین که در آن رای دهندگان باید به نگرانی در اگر فرد می تواند انجام این کار, آن را نمی خواهد یک تفاوت.”

آبرامز نیز علنا ابراز تمایل به دموکراتیک ریاست جمهوری بلیط. “البته من افتخار خواهد بود برای اجرا به معاون رئیس جمهور با نامزد,” او گفت: ABC “نمایش” در مه.

Keisha لنس کف

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یکی دیگر از مورد علاقه در معاونت کوتاه. 50 ساله از حزب دموکرات حمایت بایدن در ماه ژوئن گذشته و هرگز منحرف مبارزه برای او به عنوان یک جانشین در سراسر جنوب و در تلویزیون.

مانند آبرامز کف فاقد سیاست خارجی و دفاعی را تجربه کنند.

در حالی که او فاقد آبرامز’ شناخت نام Rendell می گوید که نمی خواهد یک dealbreaker برای بایدن در ساخت تصمیم خود را.

وال Demings

تشکر. Val Demings بود نه به عنوان به خوبی شناخته شده قبل از رئیس جمهور تهمت را استیضاح آزمایشی که در آن او به عنوان یک استیضاح مدیر در کنار خانه هوش رئیس Adam Schiff — و مطرح شده توسط هر دو Clyburn و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-نیویورک).

Demings نمایندگی فلوریدا به مدت چهار ترم و می تواند کمک به دموکرات ها پیروزی دولت پس از هیلاری کلینتون باریک از دست دادن به رئیس جمهور تهمت وجود دارد در سال 2016.

Clyburn تایید به پست چه او گفته است که علنا از حمایت بایدن که او معتقد است که بایدن در حال اجرا همسر باید یک زن آمریکایی آفریقایی تبار.

“من سه, سیاه, دختران او گفت:” در تلفن چهار شنبه.

کاترین متن ترانه مست و کورتز

نوادا ایالت کاترین کورتز متن ترانه مست و هنوز هم در خدمت او برای اولین بار اصطلاح در سنا, اما می تواند کمک به دموکرات تحکیم موقعیت خود را از غرب.

لاتین, زن, کورتز متن ترانه مست و (D-Nev.) می تواند کمک بایدن افزایش خود را عقب مانده حمایت با Latino رای دهندگان یکی از چند به طور سنتی دموکرات رای گیری بلوک های که در آن بایدن را در سال 2020 رقیب برنی ساندرز دارای یک لبه.

“او را نامزد جذاب بدون سوال” Rendell گفت: پست از نوادا از حزب دموکرات. “اما اگر بایدن برداشت یک ساله اسپانیایی زن از او می خواهم که برای ارزیابی چه پاسخ خواهد بود از زنان برای امید بستن برابر چیدن یکی از بسیاری از زنان در لیست کوتاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>