تمام مواد غذایی نشان می دهد کارگران به اشتراک گذاری زمان پرداخت کردن در میان شیوع کروناویروس

تمام غذاهای خشم کارکنان خود را در این هفته نشان می دهد کارکنان سالم سخاوتمندانه اهدا استفاده نشده خود را به زمان تعطیلات به کارگران همکار که بیمار در طول مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.

مدیر عامل شرکت جان Mackey ارسال به کارکنان فرستاده توصیه به کارکنان در اوایل این هفته با توجه به مادربرد.

برای هر کارمند که تست مثبت برای ویروس مدیر عامل ایمیل ارائه می دهد دو هفته زمان پرداخت کردن به علاوه نامحدود پرداخت نشده زمان برای تمام مارس.

“اعضای تیم که یک اورژانس پزشکی یا مرگ در خانواده می توانند اهدا انجمن اولیا و مربیان ساعت” Mackey نوشت: در یک ایمیل به دست آمده توسط خروجی “نه تنها از اعضای تیم در محل خود اما همچنین از اعضای تیم در سراسر کشور است.”

اهدای زمان پرداخت کردن درحالی است که عمل در این شرکت است. اما آن را تا به خشم کارکنان که احساس تمام مواد غذایی می تواند بیشتر به ارائه کمک های مالی به طوری که به طور بالقوه آلوده کارگران مجبور به انتخاب بین مشکلات ناسازگار بودن در حالی که بیمار و یا کار نمی کند و بدون دریافت پرداخت با توجه به مادربرد.

بقال است یک شرکت تابعه از بزرگترین شرکت در جهان آمازون است.

“با توجه به [کل غذاهای] یک میلیارد دلار شرکت من فکر می کنم آن است که خودخواه درخواست خرده فروشی کارگران به آن شکل درون خود” کل غذاهای صندوقدار گفت: خروجی.

“پاسخ از [غذاهای کامل و آمازون] شده است کاملا ضعیف بودن جلویی صندوقدار من احساس می کنم ما بیشتر در معرض این وضعیت است.”

آمازون دریافت مشابه مقاومت این هفته که آن را گفت آن انبار کارکنان آنها نیز تنها با دریافت دو هفته از زمان پرداخت کردن — در حالی که در همان زمان مشاوره حقوق و مزایای کارکنان به محل کار از خانه به طور نامحدود اگر آنها سقوط بیمار, Buzzfeed گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>