آن را به عنوان یک اجرایی از یک لیگ ملی تیم اشاره کرد: “مثل پرسیدن از کسی که به انتخاب بین علی و تایسون در خود اعداد اول.”

که متوقف نمی پست از درخواست ، با نیویورک در حال حاضر در محل کار برای هر دو یعقوب deGrom دو زمان حاکم NL Cy جوان برنده جایزه و Gerrit کول که قرار داده شده یک دوم (به Astros هم تیمی جاستین Verlander) در سال گذشته لیگ آمریکا Cy جوان, رای گیری ما بررسی 32 بیس بال عملیات مردم — ترکیبی از جلو دفتر و کارکنان حوزه که در حال حاضر کار برای تیم های دیگر از یانکی ها یا متس — با این پرس و جو:

اگر شما می توانید یا Gerrit کول یا یعقوب deGrom برای سال 2020 فصل در یکسان حقوق که ace خواهد شما انتخاب می کنید و چرا ؟

با بسیاری از های مذکور NL رسمی این تمایلات است که هر دو را انجام دهد فقط خوب تشکر کول در نهایت غالب یک 19-13 حاشیه.

چرا ؟ در اینجا چیزی است که ما شنیده ام از ما پاسخ دهندگان در خواست نامش فاش نشود:

در حمایت از کول

Jacob deGrom and Gerrit Cole
یعقوب deGrom و Gerrit کولAnthony J. باعث تخریب جهانی; n. y. پست: چارلز Wenzelberg

1. او AL تجربه. پنج رای دهندگان ذکر کول دو سال گذشته از موفقیت با آستروس در آنچه که به طور گسترده ای به عنوان برتر حمله لیگ است.

2. مسائل خود را. به عنوان یک مدیر گفت: “من کول بر اساس نوسانات او می شود.” اجرایی اشاره کرد Cole اثربخشی در برابر lefty hitters کسی که با او برگزار کرده است به یک حرفه ای .662 OPS و .592 سال گذشته است. DeGrom تطبیق شماره: .676 و .619.

3. سن و سال او. کول شروع می شود و او نه سال $324 میلیون قرارداد با یانکی ها به عنوان یک سن-29 کالا (او تبدیل 30 سپتامبر). DeGrom — در فصل دوم از پنج سال $137.5 میلیون مقابله با متس — تبدیل خواهد شد 32 در ماه ژوئن.

4. آمار خود را. به طور خاص او strikeouts. کول دامن زد 602 مورد در 412 2/₃ نوبت (و 64 در 49 2/₃ postseason نوبت) در جریان مبارزات با Astros. DeGrom بالغ بر 524 Ks بیش از 421 نوبت در دو Cy جوان فصل است.

5. او Octobers. کول اخیر حذفی موفقیت در هوستون loomed بزرگ برای بسیاری از طرفداران همه آنها مطمئن شوید که به توجه داشته باشید که deGrom سزاوار هیچ سرزنش خود را برای عدم postseason تجربه پس از او قرار داده تا 2.88 عصر در چهار شروع می شود در طول متس’ 2015 پرچم-برنده را اجرا کنید.

در حمایت از deGrom

1. او ورزشکاری. چهار نفر از این گروه ذکر کالج shortstop deGrom طبیعی مهارت به عنوان یک ورزشکار که آشکار خود را در توانایی خود را به تکرار خود را تحویل, را, خود, زمین, زمینه و موقعیت خود را و حتی ضربه به حمایت خود باعث.

2. خود را در نیویورک تجربه. در حال حاضر با شروع هفتمین بزرگ لیگ فصل همه با متس, deGrom ثابت کرده است که فراتر از شک توانایی های خود را به رشد تحت سیب بزرگ میکروسکوپ. کول می شود شانس خود را برای اثبات کند که در این فصل.

3. مسائل خود را. این مسئله تقسیم پانل ما بیش از هر زمان دیگری نشان می دهد که زیبایی یک پارچ مسائل را می توان در چشم بیننده است. به عنوان یک مربی گفت: از deGrom “همه ما hitters می گویند deGrom است nastiest.”

4. خود را غیر Octobers. یکی از باهوش اجرایی انتخاب deGrom زیرا او نمی زمین در سال گذشته برگشتی, بنابراین, به او استراحت بیشتر برای این کمپین آمده است. بله, آن است که از یک تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی