این “شبح پرواز” هستند و شبح وار به دلایل زیست محیطی.

بحث مقررات وادار انگلیسی, شرکت های هواپیمایی برای پرواز خالی جت در میان شیوع کروناویروس یا در معرض خطر بخشش حیاتی فرودگاه اسلات ساندی تایمز گزارش. “استفاده از آن و یا از دست دادن آن” قوانین حاکم بر فرودگاه های اروپایی وادار هواپیمایی به پرواز حتی اگر این به معنی سوختن پنج گالن سوخت جت در هر مایل و انتشار بیش از نیم تن دی اکسید کربن به ازای هر صندلی خالی در پروازها.

با توجه به آنچه شناخته شده به عنوان “80/20 rule,” خطوط هوایی نیاز به عمل 80 درصد اختصاص داده شده خود را در فرودگاه اسلات یا یک رقیب بالقوه می تواند ربودن آنها را در ارزیابی سالانه توسط مقامات دولتی با توجه به کمیسیون اروپا دستورالعمل. قاعده این است که هنوز هم قابل اجرا به انگلستان با شرایط موجود در Brexit توافق نامه ساندی تایمز گزارش.

با coronavirus نگرانی باعث عظیم سنبله در لغو پروازها و سفر, مشاوره, مقامات در حال حاضر التماس برای یک استثنا برای این قانون برای کاهش “پرواز روح” که اتلاف هزاران تن سوخت جت آسیب هواپیمایی امور مالی و افزایش انتشار گازهای گلخانه ای.

نقشه از coronavirus موارد در آمریکا

اگر پیشنهادی استثنا است nixed یک شرکت هواپیمایی هرزه می گوید محلی خروجی آن را تا پایان پرواز بیش از 5,200 صندلی های خالی در هفته سه بعدی.

“تعلیق موقت را قادر خواهد ساخت انگلستان شرکت های هواپیمایی برای پاسخ به شرایط بازار با ظرفیت مناسب و اجتناب از هر گونه نیاز به اجرای خالی پروازها به منظور حفظ حافظه حقوق” گفت: تیم Alderslade مدیر اجرایی انگلستان هواپیمایی تجارت بدن.

حتی اگر تعلیق موقت اعطا شده است, روشن است coronavirus است wreaking ویران در صنعت هواپیمایی. برخی برآوردها گزارش این صنعت خواهد شد از دست دادن $113 میلیارد دلار در سال درآمد با توجه به گسترش مرگبار Covid-19 ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 108,000 مردم در سراسر جهان و ایجاد حداقل 3,800 مرگ و میر.

صنعت کروز نیز در نظر گرفتن یک ضربه بزرگ با توجه به شیوع با وزارت خارجه هشدار آمریکایی ها به اقامت کردن کشتی. “ما شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز” وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de