چرا آمازون به دست آوردن نیویورک Fairway فروشگاه در حالی که اهدای 2 در نیوجرسی

Fairway به نام زندگی در شهر نیویورک حتی آن را به عنوان خود را از دست نیوجرسی مکان به فن آوری های غول پیکر آمازون است.

یاد بزرگ اپل بقال گفت و آن را پیچیده ورشکستگی حراج که شامل فروش دو نیوجرسی اجاره آمازون برای $1.5 میلیون. آمازون قصد دارد برای فروشگاه های واقع در پاراموس و وودلند پارک شده بودند به عنوان “محرمانه” در اسناد دادگاه اما این خرید به عنوان سیاتل شرکت است که دارای تمام مواد غذایی شده و در حال گسترش آن سوپر مارکت عملیات.

این جف بزوس متعلق به شرکت ارائه پیشنهادات برای چهار Fairway فروشگاه های, از جمله یکی در وستچستر و یکی در بروکلین به عنوان پست قبلا گزارش شده است. معلوم نیست چرا نصف آن مناقصه از طریق کاهش یافت اما برخی منابع حدس و گمان آن را ممکن است تا به حال با محلی 1500 که نشان دهنده برخی از 3000 Fairway بازار کارگران و مبارزه سخت علیه غیر اتحادیه مناقصه.

“اتحادیه تاثیر زیادی گفت:” یک منبع نزدیک به این وضعیت است. “آنها می خواستند برای نجات به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان آنها می توانند.”

آنچه روشن است این است که آمازون نمی توان با استفاده از نیوجرسی فروشگاه تحت Fairway نام — درست است که خریداری شده بود توسط ایجاد کرد سوپرمارکت که در عمل ShopRite فروشگاه.

ایجاد کرد پرداخت $76 میلیون برای چهار نفر از Fairway به منهتن فروشگاه ها از جمله شاخص خود فوقانی سمت غرب فروشگاه و همچنین Fairway تولید و توزیع مرکز. آن را نیز به دست آورد و آن پلهام فروشگاه در Westchester.

Fairway محل در جورج تاون بروکلین بود به دست آورد کلید غذایی است.

به عنوان بسیاری از هفت Fairway 14 فروشگاه دریافت نکرده مناقصه از جمله فروشگاه در منهتن چلسی محله Douglaston فروشگاه در کوئینز و Redhook فروشگاه در بروکلین و همچنین فروشگاه در Westbury, NY; پلینویو NY; و استمفورد Conn., با توجه به منابع متعدد.

به Fairway را هارلم فروشگاه اسناد دادگاه نشان می دهد ایجاد کرد تنها خریداری پارکینگ وجود دارد برای $100,000.

Fairway در گفت و آن را ادامه خواهد داد به کار تمام فروشگاه های خود را از جمله کسانی که به فروش می رسد در حراج برای “آینده قابل پیش بینی به جای زمان نیاز عمومی برای محصولات ما” — اشاره به کروناویروس وحشت خرید.

“ما خوشحالیم که با نتیجه حراج و سپاسگزار برای ما اختصاص داده شده و تلاش روز افزون کارکنان و تامین کنندگان و توزیع کنندگان در طی این فرایند” Fairway اجرایی آبل پورتر در بیانیه ای گفت.

منابع بگویید این پست که زنجیره ای در نظر دارد به نگه داشتن تمام فروشگاه های خود را از جمله آنهایی که نمی توانید مناقصه باز حداقل تا ماه اوت به عنوان بالا رفتن سرسام آور coronavirus موارد افزایش تقاضا برای کالاهای اساسی.

“کسب و کار است که قطعا بهتر از آن بود و آن را ممکن است ارائه یک قابل زیستن وضعیت در کوتاه مدت” یک منبع نزدیک به ورشکستگی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>