چرا Dion لوئیس می خواستم unenviable نقش به عنوان Saquon Barkley را غول پشتیبان

هیچ کس نمی تواند می گویند Dion لوئیس آماده است برای آنچه که از او انتظار با غول.

او آموخته هنر از صبر و شکیبایی دو سال گذشته و به خصوص در فصل گذشته به ندرت استفاده می شود در حال اجرا, مشاهده جرثقیل هنری اجرا amok برای تیتان است. کسانی که درس باید جواب خوبی برای لوئیس است که در ماموريت جديد خود با این غول به عنوان یک پشتیبان برای Saquon Barkley.

“زیادی” لوئیس گفت: جمعه در یک کنفرانس تلفنی وقتی پرسید که چه او از 2019 فصل در تنسی است. “چگونه می توان یک بازیکن خوب تیم انجام آنچه که من می تواند به تشویق پسر در مقابل من فقط به تماشای بازی زمانی که آنها می آیند در صورتی که نیاز به از من بپرسید یک سوال در مورد هر چیزی که من همیشه بسیار صادق است.

“شما تماشای بازی از دیدگاه های مختلف اما در همان زمان شما همیشه باید آماده شما همیشه به هشدار شما همیشه باید به شکل از آنجا که شما هرگز نمی دانید وقتی که شما شماره را میخوام نامیده می شود. این یک وضعیت منحصر به فرد و من شده است در برخورد با آن از دو سال گذشته با جرثقیل. من فکر می کنم, آن را قطعا کمک خواهد کرد که من به اینجا می آیند و انجام آنچه من می توانم برای کمک به این گروه است.”

لوئیس 29 است و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن اتاق قفل و یا عمل زمینه با Barkley, اما او در حال حاضر آشنا با حقایق است که بدیهی هستند.

“بدیهی است که با یک بازیکن مثل Saquon شما می خواهید او را در این زمینه به عنوان آنجا که ممکن است” لوئیس گفت. “او یکی از بهتر پشت در این لیگ و من درک می کنم که.”

Dion Lewis
Dion لوئیسگتی ایماژ

لوئیس امضا یک سال قرارداد به ارزش 1.5 میلیون دلار و در راه های بسیاری از او گرفته شد به غول های, حتی با Barkley جلو و مرکز به عنوان استارتر. لوئیس صرف سه سال با پرستان زمانی که جو قاضی شد و تیم های ویژه هماهنگ کننده در انگلستان و همچنین یک بخش بزرگ در این خواستگاری. همچنین لوئیس رشد یک غول فن در شمال ایالت آلبانی که در آن او گفت که او یک “ترور” به غول اردوگاه های آموزشی در این دانشگاه در آلبانی. او بازگو تماشای ماورا آرایشگر, Kurt وارنر Amani Toomer و آیک هیلیارد.

“این یک ایده آل و یک فرصت منحصر به فرد” لوئیس گفت: از آمدن به غول. “وجود دارد بسیاری از عوامل است. جو قاضی بودن وجود دارد, من داشتن رابطه با او با من سه سال در انگلستان است. همچنین من یک غول فن پس از آن بود که همیشه رویای من بازی برای آنها تا زمانی که فرصت کردم در این شرایط من می تواند از آن عبور نمی کند ، من به دنبال به جلو به کار کردن با مربی جو قاضی بازی برای تیم شهر و رفتن به محل کار با Saquon به عنوان به خوبی.”

قاضی و لوئیس برنده سوپر جام هم پس از سال 2016 فصل است. سال آینده لوئیس هم قرار دادن بهترین خود را NFL, کمپین عجله 180 بار برای 896 متری و شش touchdowns. لوئیس در سال 2018 امضا چهار سال 20 میلیون دلار در مقابله با تیتان به بازی در پشت سر هم با هنری اما این سناریو را برای لوئیس. این فصل هنری فوران برای 1,540 متری و لوئیس بود محدود به تنها 54 عجله تلاش در 16 بازی. او منتشر شد مارس 12.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

هیچ نقش پرداخته شده است با او نشده لوئیس گفت: اما آن مشهود است چه غول می خواهید از او. او می گوید: بدن خود را “نسبتا تازه” چرا که “بدیهی است که من را بیش از حد از یک تپش در سال گذشته” و “من احساس می کنم من هنوز هم می توانید بازی هنوز هم می تواند انجام چیزهایی که من عادت کرده اند به انجام این کار هنوز هم می تواند بچه ها را از دست ندهید.”

لوئیس می پیوندد در حال اجرا بازگشت گروه پشت Barkley که شامل Wayne Gallman جان Hilliman و بیمارستان الی پنی. مدیر کل دیو Gettleman سعی کردم به Barkley به عنوان یک تازه کار و کهنه کار را به تکیه برای راهنمایی اما جاناتان استوارت نگاه کرد به ضرب گلوله کشته و پس از آن آسیب دید. در حال حاضر لوئیس می شود یک شات.

“من فکر می کنم ما می تواند کمک کند تا یکدیگر را بهتر” لوئیس گفت. “من کمی کار کردم کمی بیشتر تجربه با برخی از چیزهایی که. او یک بازیکن بزرگ است. بسیار وجود دارد او نمی تواند انجام دهد, بنابراین من به دنبال به جلو به کار با او رقابت با او یادگیری را از او ساخت یک ارتباط خوبی با او را بنابراین ما می توانیم اتاق بهتر است و امیدوارم این تیم بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>