میامی — جاستین پهلو است که در شهر برای سوپر باول در هفته است.

نه به عنوان یک بازیکن. او شده است وجود دارد و انجام داده است. دو بار. برنده هر دو بار. می توانست MVP در هر دو آنها است. باید MVP در یکی از آنها است.

پهلو سابق غول دفاعی پایان 11 سال است که بازنشسته شد در سال 2015 است که به های مختلف — قابل توجه اما کمتر — چیزهایی که با زندگی خود را در حال حاضر به عنوان معاون رئیس جمهور از ثروت خصوصی تقسیم گلدمن ساکس پس از گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود را از مدرسه وارتون از کسب و کار.

پهلو یکی از هوشمند ورزشکاران در آن او شروع به کاشت دانه های خود را برای پست-NFL حرفه ای در حالی که او هنوز هم در نخست از آن است.

بعد از ظهر روز جمعه دو روز قبل از 49ers و ستاد خواهد شد و در بازی سوپر جام LIV در Hard Rock ورزشگاه پهلو بود حل و فصل را به یک صندلی چرم در بالا مرحله در 60 طبقه از یک براق جدید آسمان خراش در مرکز میامی انجام در NFL زندگی پس از مرگ چه او در طول بازی خود را حرفه ای: Excelling. او و سابق نیکس ستاره Amar خاوری Stoudemire صحبت صمیمی مخاطبان در یک داو جونز رویداد به نام “گالری,” پاسخ به تعدیل سوالات در یک جلسه با عنوان “بزرگ بعدی بازی: از ورزش به کسب و کار است.”

پس از این رویداد پهلو گفت: نوشته است که این سوپر باول است déjà vu عنصر به آن در که matchup آشنا به نظر می رسد به دو او و غول بازی در برابر میهن پرستان.

“وجود دارد شباهت,” پهلو گفت. “ما گرفتار تام بردی در ارتفاع کار خود را در اوج. او فقط می خواهم مجموعه ای از تمام کسانی که سوابق. در حال حاضر شما در حال صحبت کردن در مورد [ستاد کارفرمایی پاتریک] Mahomes که به نظر می رسد منجر به موج بعدی از چند MVP ضبط-تنظیم نوع quarterbacks. و این که جرم است به عنوان پرکار به عنوان هر گونه جرم در لیگ, تاریخچه بنابراین من قطعا دیدن بسیاری از شباهت به ما matchup با میهن پرستان.”

بردی انداخت 50 touchdowns در سال 2007, 23 از آنها به Randy Moss قبل از رو به پهلو را غول در سوپر باول. Mahomes با وجود از دست رفته دو بازی به دلیل مصدومیت انداخت 26 touchdowns و فقط پنج interceptions. به عنوان با بردی میهن پرستان, چند باور Mahomes’ کانزاس سیتی جرم می تواند متوقف شود.

پهلو التماس به متفاوت است.

“The 49ers را تا حدودی قابل مقایسه با D-خط او گفت:” او Giants’ جبهه. “آنها قطعا کنترل این خط از داد و بیداد در فقط در مورد هر بازی که بازی کردم این سال است. آن را برای رفتن به پایین آمدن به آن دو سر از این تیم فکر می کنم. در صورتی که 49ers D-خط همچنان به انجام آنچه آنها انجام داده ام در تمام طول سال آن را به آن را بسیار دشوار است در Mahomes. آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از فشار بر او برای رهبری تیم. … که چگونه ما آن را با تام. ما در زمان بازی در حال اجرا به دور و ضربه زدن به او. اگر 49ers قادر به ضربه Mahomes آن را قطعا می تواند نوسان در 49ers ” به نفع.”

پهلو به حال دو کیسه و مجبور اشتباه در غول 2008 سوپر باول برنده بیش از میهن پرستان معروف خود پایان فصل شکست نخورده. او دو کیسه در Giants 2012 سوپر باول برنده بیش از جدید انگلستان است.

این استراتژی در هر دو بازی همان بود: رسیدن به بردی. همان 49ers’ استراتژی خواهد بود گفت: به Mahomes.

Justin Tuck
جاستین پهلوگتی ایماژ برای SiriusXM

“نگاهی به سر مار” پهلو گفت. “بود که تمرکز ما.”

پایان دفاعی Arik آرمستد بود رهبری 49ers با 10 کیسه در این فصل است. تازه کار دفاعی پایان نیک Bosa جوان گل میخ از این گروه تا به حال نه. پایان دفاعی DeForest Buckner تا به حال 7 ½ کیسه و دی فورد سابق ستاد پایان دفاعی که ممکن است انفجاری ترین از همه آنها را تا به حال 6 ½ در 11 بازی.

The 49ers جبهه مانند غول های جلو را در روز به شما می آید را در امواج.

“من آنها را خیلی دوست دارم” پهلو گفت. “آنها لزوما باید نام خانواده است که ما تا به حال, اما آنها به مقدار زیادی از استعداد — استعداد جوان. آنها بیش از چهار بچه. آنها یک جامد هفت یا هشت بچه ها می توانید آنها را پرتاب در ستاد O-خط…. من قطعا فکر می کنم که matchup نعمت [the 49ers] فوق العاده در این بازی است.”

در عین حال اشراف هستند و مورد علاقه های شما. چرا ؟ چرا که مردم حفاری جرم بیشتر از آنها جذب به سمت دفاع. و اکثر این باور هیچ کس نمی تواند متوقف Mahomes.

پهلو به رسمیت می شناسد قبل از سوپر باول پرنیان چرا که او احساس آن را به عنوان یک بازیکن در دو خود را به عنوان یک توسری خور.

“من فکر می کنم آن را به ما اجازه بازی شل” پهلو به یاد می آورد. “ما مثل” هی گوش دادن و انتظار ما در این بازی بیایید بیرون بروید و لذت ببرید و نه نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنم’ از آنجا که ما در حال حاضر می دانستم که آنها چه فکر می کردم. آنها فکر می کردند که به عنوان به زودی به عنوان پرستان پا در زمین بازی شد. ”

پاسخ نمیفهمد به یک آشکار است اما ما خواسته پهلو سوال به هر حال.

“شما یک مؤمن که بزرگ دفاع ضربه بزرگی به جرم؟”

قبل از سوال شده بود به اتمام پهلو جواب داد: “بله.”

برای اطلاعات بیشتر در سوپر باول سال 2020 گوش دادن به آخرین قسمت از “باند همه در اینجا” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی