چرا آن را بزرگ خواهد بود اگر غول پیش نویس تنگ پایان

جلوگیری از درخواست.

اوان Engram بازگشت است برای فصل چهارم با غول و جدید مربیگری رژیم را در نظر نمی دامپینگ او. بدون شک وجود دارد Engram است پلاریزه بازیکن به غول طرفداران. مهارت های خود را-تنظیم enthralling است اما عدم توانایی خود را به ماندن در این زمینه خسته کننده است. ما آن را دریافت کنید. اما او می آید ارزان در این سال ($1.9 میلیون نفر در حقوق و دستمزد پایه) و او دارای بارهای از استعداد است. این یک بزرگ سال برای Engram. غول می توانید انتخاب کنید تا پنجم-سال گزینه خود را در سال 2017 دور اول پیش نویس انتخاب کنید, اما هیچ چیز مطمئن است و بازگشت او در سال 2021 است به دور از تضمین شده است.

آن است که اثبات آن فصل آینده برای Engram. او با بازی در یک کار حرفه ای-کم هشت بازی در 2019 — کنار زانو و همسترینگ مسائل و در نهایت یک رگ به رگ پا که فرود آمد و او را مجروح رزرو و لازم offseason عمل جراحی است. او فقط 44 عبور برای 467 متری و سه touchdowns و او نمی آیند نزدیک به خود را rookie تولید (64-722 شش TDs). Engram باید نشان دهد او می تواند سالم بماند و در نهایت توهین آمیز سلاح قبلی مقابل دفتر پیش بینی او را تبدیل به.

وجود دارد نیاز به غول به دنبال یک پایان در این پیش نویس است. آنها شش نفر از آنها را در فهرست و امضای Levine Toilolo پر نیاز به یک مسدود کننده. Toilolo یک قوی 6-پا-8 کهنه که رسیده (از دست داده) سوپر کاسه با شاهین و سال گذشته با 49ers. او جایگزین Rhett Giles که تلاش می کرد با تکان مغزی در فصل گذشته و بازنشسته شد.

آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که جدید کارکنان مربیگری فکر می کند از Kaden اسمیت. او یک ششم-انتخاب دور از 49ers سال گذشته و مانند Toilolo رفت به دانشگاه استنفورد. اسمیت نمی استیک با 49ers و قابل توجه بود و در زمان خود با غول ابتلا به 31 عبور برای 268 متری و سه touchdowns در تنها نه بازی. اسمیت نگاه به یک پاس گیر و توسعه خواهد بود و جذاب به تماشای.

وجود دارد مقدار زیادی از بازیکنان دیگر در این موقعیت فهرستی برای مربیگری کارکنان را در نظر بگیرید: گرت Dickerson, C. J. کنراد و اریک تاملینسون. اضافه کردن یکی دیگر در پیش نویس این امکان وجود دارد اما در اولویت نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>