چرا جیمز Bradberry انتخاب غول در NFL free agency

بیایید این را راست. دیو Gettleman در حال اجرا نشان می دهد به عنوان مدیر کل در واقع کمک غول تهیه یک درجه یک بازیکن ؟

بسیار برای belabored روایت است که رایگان عوامل را هدایت و روشنی از غول به دلیل Gettleman.

جیمز Bradberry جایزه غول’ مسافت این بهار, توافق برای قرارداد سه ساله به ارزش 45 میلیون دلار را تعطیل مخالف گیرنده و خدمت به عنوان یک جانباز رهبر به مجموعه جوان, cornerbacks. Bradberry بود را به خود جلب غول به چند دلیل و هنگامی که انتخاب خود پایین آمد به ساخت یک معامله با غول یا شیر او را انتخاب کرد و غول به دلیل یک چهره آشنا شد و بخش بزرگی از این فرآیند است.

“من فقط احساس نیویورک بهتر بود برای من مناسب” Bradberry روز دوشنبه گفت: در “جیم رم نشان می دهد” در Radio.com. “من می دانستم که آقای Gettleman من می دانم چه نوع از سازمان او در تلاش برای ساخت بیش از وجود دارد. من می دانستم که برخی از بازیکنان آن نیز وجود دارد و آنها تا به حال چیزی جز چیزهای خوبی برای گفتن در مورد این سازمان بنابراین من احساس می کنم آن را مناسب.”

به عنوان Panthers مدیر کل Gettleman انتخاب Bradberry یک دراز و باریک گوشه ای از Samford در دور دوم 2016 پیش نویس NFL. چهار سال بعد Bradberry آمار رایگان آژانس و Gettleman وجود دارد دوباره outbidding شیر به اضافه کردن یک سالم 26 ساله با سابقه محدود کردن برخی از اهداف در لیگ.

“من احساس می کنم هر دو سازمان بزرگ بودند من احساس هر دو مربیان بزرگی بودند مربیان” Bradberry گفت. “من فقط احساس نیویورک ممکن است احساس بهتری برای من این یک شهرستان بزرگ آن را چیزی جدید برای من بیشتر از یک درونگرا و من می خواهم برای رفتن به یک شهر بزرگ فقط بنابراین من می توانید کمی بیشتر در اطراف شهر.”

Bradberry از پلزنت گروو علا., حرکت به یک نقش متفاوت با غول. او به طور کامل در خود نخست و در عین حال به مراتب با تجربه تر از جوانی و موقعیت گروه او در مورد پیوستن به, با DeAndre بیکر (22), سام Beal (23), Corey Ballentine (23) و اعطای هیلی (23) مجموعه ای برای اشغال کرسی در cornerback اتاق نشست.

هدف Bradberry گفت: برای ارائه خود را برای هم تیمی های جدید خود که مایک آدامز و کاپیتان Munnerlyn را برای او در کارولینای.

“آنها نمی مانند واقعی خشن و بی ادب را با کلمات خود را, اما آنها همیشه به من کمی راهنمایی و چیزهای زمانی که من در عمل و یا تماشای فیلم, و آنها همیشه من را تشویق,” Bradberry گفت. “این یکی از چیزهایی که من می خواهم به انجام این کار برای من هم تیمی های آنها را تشویق به بهتر خواهد بود تا در نهایت یک روز آنها می توانید یک دوم قرارداد مثل من.”

غول نیاز Bradberry برای آنها انجام آنچه او برای Panthers. عامل در NFC جنوب Bradberry رفت و در برابر مایکل توماس (پرستاران), Julio جونز (شاهین) و مایک ایوانز (Buccaneers) در مجموع شش بازی فصل گذشته و اجازه touchdown.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در NFC شرق Bradberry می شود عماری کوپر (کابوی ها) تری McLaurin (Redskins) و Alshon جفری (عقاب) شش بار در یک فصل است. دقیقا همان مجموعه ای از چالش ها به عنوان آنچه که او پشت سر گذاشت.

“در حالی که من در [بخش] آن نیمه پر تنش” Bradberry گفت. “من واقعا مشتاقانه منتظر این جنگ اما من همیشه با نزدیک شدن به کسانی که جنگ با طرز فکر های مختلف. من می خواستم برای رفتن وجود دارد و تسلط و من می خواستم به بازی می کند. در حال حاضر که من در آن [بخش] دیگر من احساس می کنم تو آن را از دست. من استفاده می شود برای دریافت تا اوایل برای آن بازی به دلیل آن را فقط یک نبرد بزرگ برای من بود و آن را تست و به عنوان یک رقیب که همه شما می توانید بپرسید برای, برابر بهترین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>