چرا جت نیازی به گیر یک linebacker در پیش نویس NFL 2020

ممکن است این موقعیت جت حداقل likeliest به پیش نویس است. همیشه وجود دارد شانس در اواخر دور اگر کسی دارای راه بالاتر از دیگران در پیش نویس هیئت مدیره, اما این است که احتمالا یک موقعیت آنها را جست و خیز.

جت در واقع عمیق در linebacker با تشکر از یک فصل پر از صدمات در موقعیت. این تیم امضا C. J. Mosley به پنج سال $85 میلیون قرارداد یک سال پیش تنها برای دیدن او به سختی بازی با توجه به کشاله ران و عضلات هسته صدمات.

Mosley است که انتظار می رود به طور کامل سالم برای اردوگاه های آموزشی و جت امیدوارم که او می تواند تاثیر بیش از یک فصل کامل است که او نشان داد که در سه چهارم از فصل بازکن سال گذشته در برابر لوایح قبل از او مجروح شد.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

اوری ویلیامسون بود دیگر پیش بینی شده شروع linebacker سال گذشته و او حتی بازی به عنوان آنجا که Mosley. ویلیامسون پاره ليگامان صليبی قدامی در زانو راست در پیش فصل و از دست رفته سال تمام. وجود دارد برخی تصور می کردند که ویلیامسون ممکن است برای کاهش حقوق و دستمزد-کلاه دلایل اما آسیب دیدگی او پیچیده است. در حال حاضر او همچنان در تیم است و در سال آخر از سه سال $22.5 میلیون معامله.

پشت آن دو جت دوباره امضا نویل هویت و جیمز بورگس در آژانس رایگان. هر دو آنها به خوبی به عنوان جایگزین در فصل گذشته. جت نیز امضا پاتریک Onwuasor از کلاغ در آژانس رایگان. بلیک Cashman که نشان داد برخی از وعده به عنوان یک تازه کار قبل از یک شانه آسیب دیدگی خود را به پایان رسید در سال بازگشته است ،

با تمام عمق در linebacker اتاق و نیاز بیش از همه فهرست جت باید تصویب linebackers این سال است. تنها کسی که ممکن است جسم است و تیم های ویژه هماهنگ کننده Brant بویر اگر او چشم خود را بر روی یک linebacker که می تواند کمک به واحد خود را در روز 3 از پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>