چرا جت ممکن است به یکی از WRs در سال 2020 پیش نویس NFL

جت نشده اند پیش نویس یک گیرنده گسترده در دور اول از سال 2001 زمانی که آنها در زمان سانتانا ماست. این سال آنها را تغییر دهید ؟

آن را تبدیل به مرکزی سوال از جت های پیش نویس — آیا آنها را چهارم-بهترین مقابله با پلاک 11-به طور کلی انتخاب کنید و یا خود را به شماره 1 گیرنده گسترده?

جت ممکن است انتخاب خود را در میان آلاباما جری Jeudy و هنری Ruggs سوم و اوکلاهما را CeeDee بره. هر کدام از آن بچه ها می تواند به کارفرمایی سام Darnold یک بازیساز تبدیل به آدم Gase را جرم. هفتم

استدلال در برابر مصرف یک گیرنده در شماره 11 است که جنرال موتورز جو داگلاس می توانید پیدا کردن یکی در دور بعد. این است که پیش بینی شده به عنوان یکی از عمیق ترین گیرنده گسترده ای کلاس در حافظه اخیر است. اگر داگلاس می خواهد به چوب با یک تکل در دور اول او می تواند پیدا کردن برخی از استعداد گیرنده در روز 2.

هیچ بحث این است که یک موقعیت جت نیاز به ارتقا دهید. آنها از دست عمیق تهدید رابی اندرسون در رایگان آژانس و به سرعت جایگزین او با Breshad Perriman. او را به پیوستن به Jamison Crowder, کوئینسی Enunwa, Vyncint اسمیت و جاش Doctson در دریافت سپاه گریه برای کمک. خارج از Crowder وجود دارد مطمئن شوید که هیچ چیز. Enunwa آینده نامشخص است پس از دو آسیب های گردن در سه سال است. اسمیت اثبات نشده است و Doctson ناامیدی در واشنگتن است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

اگر داگلاس را انتخاب و صبر کنید تا زمانی که دوم و سوم دور وجود دارد باید خوب گیرنده در دسترس است. نوتردام را تعقیب Claypool USC مایکل پیتمن جونیور, آریزونا دولت Bradon Aiyuk و کلرادو Laviska Shenault جونیور همه جذاب چشم انداز.

تهیه پیش نویس یک گیرنده گسترده در دور دوم ممکن است به برخی از جت طرفداران لرز. این تیم انجام داده است و نه به خوبی در نظر گرفتن گیرنده در آن دور. وسلی واکر در سال 1977 بود که آخرین بار یکی کار می کرد. از آن پس آنها باید پیش نویس رالف کلیتون رخی Rembert رایان Yarborough الکس ون دایک استفن هیل و دوین اسمیت در دور دوم.

این مهم است برای داگلاس برای پیدا کردن Darnold یک بازیسازی گیرنده گسترده که آیا او می کند که در روز 1 پیش نویس و یا بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>