ما خواستار جو داگلاس “معامله گر جو” که پیش نویس رول در اطراف در آوریل ؟ یک پیش نویس گورو فکر می کند.

ESPN پیش نویس کارشناس مل Kiper جونیور معتقد است این جت می تواند تجارت به بالا 10 به هدف مقابله با توهین آمیز. در دوران اخیر “اولین پیش نویس” پادکست با همکار پیش نویس گورو تاد McShay, Kiper خواسته شد که تیم او می تواند در حال حرکت در پیش نویس و او را برداشت جت.

“من فکر می کنم که می تواند یک نقطه” Kiper گفت: از جت های نشسته در شماره 11 در پیش نویس است. “اگر شما می خواهید به بازگشت با [D’Brickahsaw] فرگوسن و [نیک] مانگولد آنها انجام داده ایم قبل از این با تاکید بر این خط حمله و آمار آنها را بر آن دو بچه. من فکر می کنم این جت به خصوص در حال رفتن به تهاجمی در 11 و سعی کنید به حرکت می کند تا به مقابله با توهین آمیز است که آنها احساس می کنید بهتر است برای کمک به سام Darnold.”

Kiper پایگاه است این از اعتقاد جت خواهد با هدف قرار دادن یک مانور در دور اول پیش نویس و چند تکل می آیند را از هیئت مدیره قبل از جت به انتخاب در 11. غول, شارژر کاردینالها و قهوه ای شده مرتبط با تکل در سال های اخیر مسخره پیش نویس. هر چهار تیم انتخاب کنید قبل از جت. خواهد داگلاس بود شاد گرفتن چهارم-بهترین مقابله در هیئت مدیره خود را اگر آنها این است که یک اجرا در دنده?

Jets NFL Draft 2020 Joe Douglas Mel Kiper
جو داگلاسبیل Kostroun

“نگاهی به جت که برای رفتن به یک نقطه تاکید در حال ساخت است که خط سام Darnold,” Kiper گفت. “نگاه, انتظار تا 11 … من درک آنها می تواند به یک گیرنده گسترده ای به عنوان به خوبی, اما آنها به کمک این خط حمله ، قبل از اینکه شما نگرانی در مورد گیرنده دریافت خط جامد. هنگامی که شما نگاه در lineman که آنها ترجیح می دهند از این گروه می گویند چهار تا پنج که یکی از آنها هدف قرار دادن? آنها نمی خواهید به صبر کنید تا ببینید چه کلیولند می کند و آنها نمی خواهید برای دیدن آنچه که جکسون ندارد و آنچه در آریزونا می کند و چه شارژر ممکن است انجام دهد اگر آنها را نمی کارفرمایی. آنها می خواهند به خود را دریافت کنید،”

آن است که هنوز در اوایل پیش نویس روند. NFL سراغ ترکیب است نه برای دو هفته دیگر. اما پنج تکل در حال حاضر به عنوان پتانسیل بالای 15 میدارد. آلاباما Jedrick بخواهد آیووا تریستان Wirfs هوستون به جاش جونز لوئیزویل Mehki Becton و گرجستان اندرو توماس در حال تمام شدن زود هنگام عشق از draftniks.

Kiper منطق باعث می شود برخی از حس. در خط حمله است که یک منطقه بزرگ از نیاز برای جت. اما تا لبه حمله کننده گسترده گیرنده و cornerback. آنها خوشحال به ماندن در شماره 11 و دوم-بهترین لبه حمله کننده اگر خود بالاترین امتیاز تکل رفته است ؟ من فکر می کنم تا.

دیگر چیزی که به در نظر گرفتن چقدر سرمایه داگلاس خواهد شد کار با. جت تنها هفت پیش نویس میدارد چهار نفر بالای 80. در علاوه بر این به موقعیت سوراخ داگلاس نیز به شدت نیاز به ساخت تا طبقه متوسط در این فهرست هستند. جت ندارد و لازم عمق در فهرست خود را برای رقابت با این لیگ بهترین.

در سال گذشته داگلاس بود بخشی از یک جبهه در فیلادلفیا ساخته شده است که یک حرکت تهاجمی در دور اول. عقاب نقل مکان کرد تا از 25 به 22 در تجارت با کلاغ برای مقابله با آندره دیلرد. آن را هزینه آنها شماره 25 انتخاب یک چهارم-دور انتخاب کنید و یک ششم دور انتخاب کنید. دو سال پیش داگلاس و عقاب نقل مکان کرد و تا سه لکه در دور دوم به پایان تنگ دالاس Goedert.

در حال حرکت ممکن است وسوسه انگیز برای جت به خصوص اگر آنها سقوط در عشق با یکی از این تکل بیش از دیگران, اما ماندن و نگه داشتن بر روی بیشتر میدارد بیشتر حس می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de