سناتور. برنی ساندرز امیدوار است برای اولین بار یهودی رئیس جمهور اما به نظر می رسد انتخاب مردم در انتخاب گزینه های دیگر.

“وجود دارد یک تصور غلط رایج است که یهودیان آمریکایی بسیار در سمت چپ طیف سیاسی, و این واقعا درست نیست” خاخام Mitchell کالیفرنیا یک همکار فوق دکترا در دانشگاه یشیوا گفت. “حزب دموکرات ترین و قابل اعتماد رای دهندگان نیز برخی از آنها بیشتر از متوسط رای دهندگان.”

هر چند یهودیان به طور معمول رای اکثریت دموکرات ها — بیش از 70% حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 — نظرسنجی نشان می دهد که تکیه به سمت وسط.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اولین انتخاب 31 درصد از یهودی دموکرات رای دهندگان در سراسر کشور نسبت به 11 درصد برای ساندرز با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو منتشر شده هفته گذشته. سناتور. الیزابت وارن تقسیم تفاوت با 20%, در حالی که سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg در آمد در 13٪. مایک بلومبرگ دیگر یهودی نامزد در مسابقه جذب 8% پشتیبانی می کند.

اما بلومبرگ محبوبیت با یهودیان تقریبا دنبال خود رای گیری ملی به طور متوسط در میان دموکرات ها. ساندرز از سوی دیگر انجام شده است و زیر 20 تا 25 درصد از رای او در حال حاضر نقشه کشی در بالا ترین حالت اولیه و ملی پای صندوق های رای.

رئیس جمهور تهمت را تصویب رتبه بندی در میان یهودیان به طور کلی دارای ماند بین 30 و 35 درصد در طول ریاست جمهوری خود را با توجه به گلوپ. او نشان داده است قدرت بیشتر به طور سنتی با محافظه کارانه تر ارتدوکس و یهودیان hasidic. در ماه دسامبر تهمت تبلیغ نتایج یک Ami مجله نظرسنجی نشان 89% پشتیبانی در میان آن جامعه است.

ساندرز’ زمان ایستاده با قبیله خود را به طور کامل و بدون تغییر از یک ممکن است صبح مشورت نظرسنجی که در آن او نیز ثبت شده 11% پشتیبانی می کند.

ساندرز است که هیچ حد متوسط hewing به چپ افراطی در چند مسائل داغ دکمه. دموکراتیک سوسیالیستی نامیده می شود به طور کامل پایان بیمه درمانی خصوصی و حرکت آمریکایی ها را به مدیکر برای تمام سیستم. به نام او کرده است به صورت کامل لغو امریکا $1.6 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی. ساندرز نیز ارائه شده تکرار پشتیبانی از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز “سبز معامله جدید است.”

ساندرز’ دشوار مواضع اسرائیلی-فلسطینی مسائل نیز عمیقا از گام با جریان اصلی آمریکایی یهودی رای دهندگان و همچنین دموکراتیک دهنده کلاس.

Joe Biden polled as the first choice of 47% of Jewish voters nationally, compared to 11% for Sanders.
جو بایدن نظرسنجی به عنوان انتخاب اول از 47 درصد از رای دهندگان یهودی در سراسر کشور نسبت به 11 درصد برای Sanders.گتی ایماژ

او شده است با یکی از مهمترین منتقدان از آنچه که او خواستار اسرائیل را “اشغال” از فلسطین و طعنه امکان قطع کمک های ایالات متحده به این کشور است.

ساندرز’ دیرین آغوش لیندا Aldo یک فلسطینی-فعال حقوق است که بارها و بارها متهم ساخت اظهارات ضد یهودی بوده است به خصوص کسل کننده به یهودیان. ساندرز حفظ کرده است Aldo به عنوان یک مقام رسمی 2020 قائم مقام.

“او سخت کار کرده است تا نام تجاری خود را به عنوان ضد اسرائیل و تمایل خود را به قطع کمک های امنیتی به اسرائیل و با استفاده از یک anti-Semite نرم افزار-BDS شکل مانند لیندا Aldo به عنوان یک مقام رسمی مبارزات انتخاباتی جانشین بازتابی از این گفت:” جک روزن نیویورک املاک و مستغلات و توسعه و رئیس جمهور آمریکا یهودی کنگره است.

“خواب با دشمن” growled توسعه دهنده املاک و مستغلات و دیرین سیاسی moneyman آدم Milstein زمانی که خواسته در مورد ساندرز-Aldo ارتباط است.

شانه های سرد از ما یهودیان در تضاد شدید با ساندرز’ استقبال گرم در میان مسلمانان آمریکایی. که جمعیتی نقش مهمی در پیروزی بیش از هیلاری کلینتون در سال 2016 میشیگان اولیه و آنها گیر کرده با او بوده است.

“گروههایی هستند مانند مسلمانان برای برنی. به خصوص با گروه های جوان از مردم ما از دیدن آن با وای” گفت: Shaniyat Chowdhury 27 ساله مسلمان که در حال حاضر در مرحله یک چالش اصلی برای ملکه حزب دموکرات رئیس Rep. گرگوری Meeks., از ملکه و گفت: پست.

تنها حدود 2 درصد از آمریکایی ها شناسایی به عنوان یهودی خود را به طور کلی انتخابات تاثیر قابل ملاحظه ای کوچکتر از دیگر اقلیت ها به طور کلی. با این وجود یهودیان می توانید یک outsized نفوذ در نوسان متحده که در آن وجود دارد بزرگ جوامع مانند فلوریدا پنسیلوانیا و میشیگان و اوهایو. پرقدرت یهودی کمک کنندگان سیاسی نیز می تواند تاثیر بزرگی مانند جورج سوروس و Sheldon Adelson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی