چرا کوین دورنت و Kyrie Irving نیست سفر با تورهای

واشنگتن — نه کوین دورنت و نه Kyrie Irving در حال رفتن به بازی دوم برای شبکه های بقیه فصل. آنها نمی نمره یک نقطه و یا گرفتن یک جهش یا یک اتهام است. اما این به آن معنا نیست که آنها نمی تواند تاثیر داشته باشد.

دورنت نشده است سفر با تورهای در جاده بازی ها و نه ایروینگ پس از گرفتن آسیب دیده در سواحل غرب جاده سفر در ماه نوامبر. Kenny اتکینسون — که اصرار دارد هیچ خطر جدا شدن از این تیم گفت که تغییر نخواهد کرد تا زمانی که خود را به ناتوانی بهتر است خدمت در خانه. اما او گفت که می تواند در نهایت.

“ما در اطراف آنها به اندازه کافی. من همیشه گوش دادن به اولویت رو به چه چیزی بهترین را برای آنها از ناتوانی نظر. که لغو همه چیز” اتکینسون گفت. “و گاهی اوقات آنها می خواهند به می آیند و ما مانند” نه, شما نیاز به در AlterG در خانه است.’

“ما نه تنها می تواند ارائه همان نوع ناتوانی شرایط جاده که اولویت شماره یک است. من فکر می کنم ما همچنان به انجام این کار است. اما من فکر می کنم در آینده خواهید دید که تغییر به عنوان ناتوانی فرآیندهای دریافت بیشتر پایین جاده ها است.”

Kevin Durant (left) and Kyrie Irving
کوین دورنت (سمت چپ) و Kyrie Irvingگتی ایماژ

دورنت است که انتظار می رود به از دست دادن کل فصل پس از آشیل عمل جراحی در ماه ژوئن در حالی که ایروینگ شده است برش های کوتاه پس از فقط 20 ظاهر. او تصمیم گرفتند در هفته گذشته برای پایان فصل جراحی شانه که هنوز هم نشده است برنامه ریزی شده است.

زمانی که Steph کاری پاک شد برای شروع سفر با گلدن استیت در ماه گذشته هر دو مربی استیو کر و هم تیمی های خود مورد تحسین قرار گرفته تاثیر او بود که در اطراف این تیم و در huddles.

با توجه به راه شبکه در راس ایروینگ و دورنت بسکتبال ضریب هوشی این امر به دلیل ایستادگی آنها را دریافت مزایای مشابه از ستاره های خود را’ در حال حاضر. بعدی خود سفر جاده پس از آنها در حال حاضر شامل یک مارس 12 سفر به گلدن استیت.

“من قصد ندارم به شما هر گونه جدول زمانی. آن را فقط زمانی که ما می توانیم آنها را و می گویند ما می توانید انجام همان چیزی که در جاده توانبخشی-حکیم” اتکینسون گفت. “من می دانم آن بچه ها هیجان زده خواهد شد. ما هیجان زده به آنها آمده است. این یک مزیت است و ما می توانیم در اطراف آن بچه ها. بهتر است برای ما بهتر است برای این سازمان است.”


شبکه دیدم سرب خود را در ردیف 8 اورلاندو هفتم بذر قطعه قطعه فقط یک نیمه بازی با چهار 110-106 دست دادن به جادوگران. اجتناب از آن نقطه و در دور اول رقابت با NBA-پیشرو میلواکی — میباشد. و فقط با 25 بازی در سمت چپ تخته سنگ scoreboard-مشاهده آغاز شده است.

“البته ما به آن نگاه کنید. که این هدف است. ما می خواهیم به پلی آف. ما اجازه دهید یک زن و شوهر ، اما ما به عقب بر گردیم در مسیر درست” گفت: Caris LeVert که بستری برای یک حس فوریت. “کاملا. من احساس می کنم که این یک فرصت برای ما برای به دست آوردن یک پیروزی دیگر یک جاده نفع خود. بنابراین باید برای آن هیجان زده.”

پس از رفتن در صف شروع نه بازی پیش LeVert به طور متوسط است 23.9 امتیاز 5.3 کمک 4.3 تخته و 2.3 دزد.


ویلسون چندلر از دست رفته بازی روز چهارشنبه به دلیل یک مسئله شخصی, اما از آن است که انتظار نمی رود به نگه داشتن او را برای مدت طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>