چرا “قفل شده است’ Tim Tebow حاضر به تسلیم در متس بیس بال رویا

پس از مشغول offseason در ESPN پخش و ازدواج, Tim Tebow آماده است تا به او توجه undivided به بیس بال.

Tebow, 32, سوار خواهد شد در چهارمین بهار آموزش با متس هفته آینده در پورت سنت لوسی پس از امضای اولین minor-لیگ قرارداد در سپتامبر 2016. و اگر چه او را به صرف زمان در چهار متس جزئی-لیگ وابسته به Tebow است که هنوز هم برای او بلند شات رویای بازی در MLB.

“من هرگز گفت: من می خواهم آن را یا موفق می شوند اما من نمی خواهد داد تا در این آسان” Tebow گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “آنچه من انجام است تمرکز بر روی چیزهایی که من می تواند به کنترل, بنابراین من می توانید به عقب نگاه کنید و هیچ تاسف. موفقیت واقعا یک انتخاب است. اما مبارزه با خراش چنگ می زنند و اعتقاد داشتند کسانی که در حال انتخاب است.”

سابق کارفرمایی که تا به حال نانامی به بازی با چهار تیم NFL در طول دوره پنج ساله حرفه ای فوتبال حرفه ای توسط یکی از 15 non-فهرست مدعوین به متس آموزش بهار این سال است. و Tebow گفت: او را “قفل شده است.”

در 287 جزئی بازی های لیگ Tebow است کاهش .223/.299/.338 با 18 خانه اجرا می شود و 107 RBIs. صدمات را از خط خارج برخی از Tebow پیشرفت هر چند او در تمام فصل گذشته در سه گانه-A سیراکیوز است و به احتمال زیاد در این فصل وجود دارد و همچنین. پارگی خود را به سمت چپ و انگشت کوچک در اواخر جولای قطع 2019 فصل کوتاه و یک استخوان شکسته در دست راست خود را به پایان رسید تا سال 2018 مبارزات انتخاباتی زودرس را به عنوان به خوبی.

Tim Tebow
Tim TebowAP

“بیس بال چیزی است که به معنای زیادی به من” Tebow گفت. “این یک بازی سخت است که من برداشت تا پس از 12 سال از آن بازی نمی (به طور جدی). من قطعا از طریق رفته پایین با آسیب به هر دو دست رفته از طریق برخی از اسلامپ. اما پس از آن من نیز تا به حال من اوج – هدف قرار دادن خانه اجرا می شود و در دو-A All-Star game.”

Tebow ساخته شده یک نام برای خود در حالی که بازی فوتبال برای فلوریدا برنده Heisman جایزه در سال 2007 قبل از Broncos پیش نویس او 25th, به طور کلی در پیش نویس NFL 2010. انتقال خود را به بیس بال عناوین ساخته شده با توجه به تفرقه ستاره وضعیت او حمل با او.

در حالی که بازی بازی برای دو-یک بینگهمتون قبل از آسیب خود را در 2018, Tebow آمار حرفه ای-بالا .273/.336/.399 با سه اجرا اجرای خانه های خود در خفاش برای رامبل اسبان. Tebow در ادامه به رقابت در شرق لیگ All-Star game.

اما از همه این مراحل در زندگی خود Tebow معتقد است که او تا به حال به بیشتر انعطاف پذیر در بیس بال.

“این برای من مهم تر به کسی است که انعطاف پذیر یک مبارز و مؤمن” Tebow گفت. “این نوع از مرد من آرزوی نه فقط در بیس بال. این که آیا شما در بالا از (کوه) یا پایین ولی من می خواهم به همان کسی که تغییر نمی کند بر اساس شرایط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر