چرا به دنبال در بازار سهام نمی خواهد به شما تصویر کاملی از اقتصاد ایالات متحده

بین دولت فدرال و فدرال رزرو در حدود 10 تریلیون دلار بوده است پمپ به اقتصاد ایالات متحده برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر سوخت سقوط اقتصادی. قضاوت بازار سهام, شما فکر می کنم ما sidestepped 2008-حجم فاجعه است.

اما سهام حداقل در کوتاه مدت به ندرت نشانه خوبی از آنچه چرکین در داخل اقتصاد ما است. بهتر اوراکل است که جنبه های خاصی از بازار اوراق قرضه به خصوص کسانی که به املاک و مستغلات.

و فقط در مقدمه به سال 2008 سقوط زمانی که بازار سهام شد و در همه زمان اوج این بازار خاص است علامت یک علامت هشدار دهنده است که اقتصاد این است که رهبری برای مشکل.

در سال 2008 قناری در معدن زغال سنگ بود کاهش مسکونی قیمت املاک و مستغلات است که موفق به گرفتن توجه اکثر فعالان بازار قبل از آن خیلی دیر شده بود چرا که تعدادی از عوامل از جمله تغذیه کاهش. (صدای آشنا؟)

در حال حاضر مشابه التهاب شروع به آلوده تجاری بازار املاک و مستغلات. تخلفات و پیش فرض ها در حال افزایش در وام مسکن از مراکز بالا افزایش می یابد و ساختمان های اداری معامله گران در این بازار به من بگویید.

آن را آسان ببینید که چرا: در شهر نیویورک را بسیار منادی هادسون متری مجتمع تا کنون بازگشایی? میلیون ها نفر از بالای درآمد نیویورک در حال فرار از شهر نه فقط به دلیل همه گیر اما افزایش اختلال است.

و کسی که می خواهد به مغازه در بازار زمانی که شما نیاز به درجه حرارت خود را چک هر بار که شما راه رفتن به یک فروشگاه ؟
این فقط یک نیویورک پدیده است. آیا کسی واقعا می خواهید به کار در مرکز شهر پورتلند و سیاتل یا سان فرانسیسکو هر زمان به زودی ؟

که پایه های تجاری بازار املاک و مستغلات — حدود 16 تریلیون کسب و کار — شروع به نوبه خود به طور قابل توجهی منفی نما عظیم ریسک سیستماتیک به اقتصاد ایالات متحده.

شما نمی خواهد بشنود هر که از این صنعت cheerleaders که پرداخت می شود به دنبال این سرود که کسب و کار گزاف گویی خواهد شد زمانی که همه گیر محو می شود. مردم را به آرامی بازگشت به کار در چگالی بالا شهرستانها و ادامه خواهد داد برای جذب بهترین و درخشان یک بار فعالیت های فرهنگی در حال بازگشایی و شهرستانها می تواند به حالت عادی بازگشت.

همه از آن ممکن است درست باشد در دراز مدت اما همانطور که کینز آن “در دراز مدت همه ما مرده است.” تنها راه برای گفتن از آنچه اتفاق می افتد در کوتاه مدت — که می تواند سال های گذشته — است که نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در تجاری املاک و مستغلات و اوراق بهادار. قیمت آنها رو به کاهش بازتاب مشکل واقعی آمده است.

البته پیش بینی آینده بحران مالی است نه بیشتر از یک احمق را بازی. از آنجا که آخرین نفر در سال 2008 من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از “لیمن لحظه” اعلام شده توسط بازار-مردان خردمند نشان می دهد که مجموعه ای از عوامل را در جای خود به جرقه بانک سقوط و پس از آن گسترده تر کاهش در اقتصاد است.

بله بانک ها ممکن است بهتر است با حروف بزرگ در حال حاضر و شاید بر خلاف در سال 2008 نیستند نگه داشتن به عنوان بسیاری از وام های املاک و مستغلات در کتاب خود.

شاید نیویورک رهبران سیاسی باز خواهد شد این شهر و کمک به نجات تجاری بازار املاک و مستغلات و اقتصاد با آن است. (Stop laughing.)

اما اینها همه شرط های بزرگ و آنهایی که بیشتر و بیشتر مردم هوشمند نیست مایل به گرفتن.

چرا گلدمن یک هدف

گلدمن ساکس مدت طولانی است که شناخته شده برای آن بزرگ مشتریان پاداش بزرگ و شهرت خود را به عنوان بانک برتر برای M&A. اما به تازگی آن را نیز شناخته شده تبدیل شده است حدس و گمان است که آن را تصاحب طعمه.

دلایل بیشتر به اندازه. به عنوان مدیر عامل دیوید جزایر DJ در احزاب در Hamptons یک بار قدرتمند شرکت وال استریت است که تحت الشعاع توسط رقبا. در حال حاضر حتی مورگان استنلی است که ارزش بیشتر, در حالی که جی پی مورگان است که برخی از چهار بار به عنوان بزرگ.

گلدمن دوم-درآمد سه ماهه ضرب و شتم پیش بینی, اما آن را نمی توانید تعداد در تغذیه همه گیر امداد برای پنهان کردن آن تضعیف موقعیت.

منابع می گویند وجود دارد اشخاص علاقه مند اما گلدمن نمی خواهند به رها کردن کنترل با وجود آن عقب مانده قیمت سهام.

اگر سلیمان متوقف شد چرخش دیسک های او ممکن است متوجه است که سرمایه گذاران بیشتر علاقه مند به فروش و نسبت به کسی که در حال اجرا در کشتی.

بانکی در بازگشت کارکنان

به عنوان شهر نیویورک از بهبود از بیماری همه گیر بانک ها در حال برنامه ریزی یک طرفه — یک نکته.

بخش مالی استخدام بیش از 300,000 در شهرستان که عمدتا کار از خانه در حال حاضر. به اصطلاح غیر ضروری کارکنان میله میله شروع به بازگشت به کار در ماه سپتامبر با حدود نیمی از نیروی کار برنامه ریزی شده به پشت تا پایان سال.

“ما در حال پیدا کردن بسیاری از مردم ما می رویم به هم بزنید-دیوانه و می خواهید به بازگشت حتی اگر آنها می ترسند به مترو گفت:” یک مقام ارشد نیویورک بانک exec. “اما همه چیز بر اساس virus.” به عبارت دیگر در ارتباط باشید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>