چرا NCAA است اخرین برنامه ریزی برای صرفه جویی جنون مارس سال 2020 کار نمی کند

آن را به عنوان آشکار شد NCAA بسکتبال مسابقات نمی تواند برگزار شد بیش از سه هفته به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس سازمان درهم به تدبیر و برنامه ریزی برای 16 تیم رویداد به نجات postseason در یک آخر هفته طولانی.

NCAA معاون رئیس جمهور از مردان بسکتبال دن Gavitt گفت: AP او شروع به در نظر گرفتن روش تغلیظ این مسابقات چهارشنبه شب پس از NBA اعلام کرد یکی از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای این ویروس و لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل است.

NCAA لغو آن مسابقات بسکتبال و دیگر باقی مانده قهرمانی حوادث روز پنج شنبه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. که یک روز پس از این ارتباط اعلام کرده بود که برنامه ریزی شده به بازی بازی در حالی که محدود کردن فن دسترسی داشته باشید.

“ما صرف مقدار قابل توجهی از زمان بسیار دیر شنبه شب در تلاش برای کشف کردن جایگزین مدل” Gavitt روز جمعه گفت.

صبح روز بعد Gavitt ارائه این ایده به بسکتبال مردان کمیته انتخاب. او گفت: امید ما به بازی بازی شروع پنج شنبه در مزرعه دولتی آرنا در آتلانتا. شهر برنامه ریزی شده بود به میزبان نهایی چهار در مرسدس بنز ورزشگاه در مارس 4 و 6.

ایده این بود که کمیته انتخاب را انتخاب کنید و بالای 16 تیم در کشور بدون در نظر گرفتن کنفرانس شرکت کنند. سه دور اول خواهد شده اند پنج شنبه-جمعه با قهرمانی در بازی شنبه شب. Gavitt گفت: او معتقد است که هشت یا نه از 32 بخش کنفرانس ها شده است می تواند نشان داده شده است.

“دور از ایده آل. دور از کامل” Gavitt گفت. “ناقص آن را به عنوان ممکن است که یکی از تنها معقول گزینه های ما فکر می کنیم حداقل می تواند به حفظ برخی از سطح از مسابقات.”

Gavitt گفت: برخی از امید در اوایل روز شنبه که کامل مسابقات هنوز هم می تواند بازی می شود. همانطور که پژمرده ایده برگزاری یک کوچکتر رویداد رو مخلوط “بهره” از کمیته.

“وجود دارد یک نگرانی واقعی در مورد فراگیر بودن به اندازه کافی با تنها 16 تیم” Gavitt گفت. “اما چیز دیگری که در بازی که در آن نقطه در اعضای کمیته ذهن و ما شاهد این بازی در کنفرانس مسابقات هنگامی که یک بازیکن NBA آلوده شد, من فکر می کنم آن شروع به واقعا آمار خانه برای بازیکنان از آنچه که من شنیده ام از مربیان توسط پیام متنی و anecdotally.”

واقعیت تنظیم در سرعت است که حتی یک کوتاه مسابقات نمی تواند کشیده و بدون قرار دادن افراد در معرض خطر و گپ بزرگترین رویداد از سال لغو شد شنبه بعد از ظهر.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: این ایده از تعویق مسابقات به طور نامحدود با این امید از بازی آن را بعد از آن نیز امکان پذیر نیست.

“فوری مشکلات لجستیکی شد که ما تا به حال این سرعت ادامه داد و در حال حاضر تعدادی از مدارس که تعطیل,” Emmert گفت. “ما این واقعیت است که اگر شما شروع یک تورنمنت شش هفته از هم اکنون یک دسته از دانش آموزان ما سالمندان ما خواهد شد و باید نقل مکان کرد. و هنگامی که شما نگاه در پیش بینی که در آن ویروس قرار بود در شش هفته آن را به نظر می رسد بدتر و نه بهتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>