چرا شبکه بعید است که به NBA تجارت مهلت چلپ چلوپ

با وجود Kyrie Irving اظهارات که شبکه نیاز بیشتر قطعات را به نفع خود — و دوم خود را به صدمه قابل توجه در حال حاضر در این فصل — مهلت تجارت به نظر می رسد به احتمال زیاد برای آمدن و رفتن روز شنبه بدون تیم درگیر بودن در هر رشته ای می پردازد.

بنابراین اگر شما در حال انتظار هارون گوردون, Clint کپلا یا Andre Drummond نمی شود.

اعطا مهلت به ارمغان می آورد بیشتر دروغ از یک عملیات سازمان سیا و گمراهی بیشتر از سحر و جادو را نشان می دهد. اما همه چیز را از هر دو تیم و لیگ منابع نشان میدهد که هر حرکت شبکه ایجاد خواهد شد نسبتا جزئی به عنوان آنها سعی کنید به کشف کردن دقیقا همان چیزی است که باید.

“این سخت است. شما لطف نمی دانم که چگونه بسیاری از تیم های مختلف شما در حال ارزیابی” Kenny اتکینسون گفته بود قبل از ایروینگ آخرین مصدومیت زانو راست دچار پیچ خوردگی شنبه که هزینه خواهد شد او را حداقل یک هفته.

“واقعیت این است که ما تقریبا کل علاوه بر [Kevin Durant] که فوق العاده مهم برای ارزیابی اهداف است. بنابراین امیدوارم ما را می توانید در ادامه آن راه است. من فکر می کنم شما می توانید ارزیابی فصل در بخش بسته بود که در بازی و چه کسی نه.”

اتکینسون نمی توانید تمایل خود را برای این شبکه که بیش از حد بسیاری در این “بازی” دسته به منصفانه قضاوت آنها چه هستند.

ایروینگ از دست رفته خود را 29th, بازی دوشنبه 119-97 تار و مار از خورشید و او به نشستن در مقابل گلدن استیت در روز چهارشنبه و در تورنتو در روز شنبه. با این شبکه گفت: یکشنبه او می تواند مجددا در یک هفته آینده روز دوشنبه شیب در ایندیانا به نظر می رسد در شک و تردید جدی نیز هست.

Sean Marks
Sean علائمچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

کلید دندانه دار Caris LeVert از دست رفته و 25 بازی — 24 در یک ردیف بعد از کلی عمل جراحی و چرخش قطعه ویلسون چندلر خدمت 25-بازی زنبیل تعلیق. در کوتاه خود را در چرخش بوده است صندلی.

“ما هنوز در حال پیدا کردن آنچه در تیم ما هویت به نظر می رسد مانند” ایروینگ بود گفت.

Back on Jan. 15 آن ایروینگ بود که باعث شور با صراحت بیان کرد که حتی یک بار دورنت بازده — شبکه نیاز به اضافه کردن بیشتر قطعات.

“آن شفاف است. آن را خارج وجود دارد. این خودنمایی در نظر قطعات که ما نیاز به در که سطح بعدی” ایروینگ گفته بود.

“در مجموع من احساس می کنم که ما باید قطعات بزرگ. اما آن را بسیار خودنمایی میکند و ما نیاز به یک تکه یا دو تکه است که مکمل خودم, KD, [DeAndre Jordan], [گرت معبد] اسپنسر [Dinwiddie], Caris و خواهیم دید که چگونه است که تکامل می یابد.”

در واقع هر حرکت شبکه را باید یکی که با این نسخهها کار در پشت سر هم با دورنت و ایروینگ.

این بدان معناست که با وجود شایعات در مورد گوردون آنها به احتمال زیاد برای اضافه کردن سحر و جادو را skywalking قدرت به ویژه از او یک تیرانداز نشده بازی کوچک رو به جلو در سال می تواند یک فقیر مناسب در کنار دورانت در فصل آینده و فراتر از آن.

و انتظار نداریم که این شبکه برای دریافت در در مراکز دروموند یا کپلا و یا هر گونه دیگر همه ستاره کالیبر استعداد. حداقل در این هفته است.

شبکه’ لایه میانی از بازیکنان — LeVert, Dinwiddie, جارت آلن و Taurean Prince — از لحاظ نظری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن یک قطعه مهم اما هیچ کدام به احتمال زیاد به برخورد در مهلت برای دلایل مختلف.

ESPN تحلیلگر بابی مارکس — که اتفاق می افتد به شبکه’ معاون سابق جنرال موتورز و بدون ارتباط به زمان شبکه GM شان مارکس — تصریح کرد که آنها صالح با قرارداد دو LeVert و شاهزاده. در حالی که آنها می توانند معامله شکاف بین چگونه ورودی و خروجی و دستمزد محاسبه شده است باعث می شود هر گونه معامله کثیف و بعید است.

عنوان پست گزارش کرده است تنها مهلت حرکت احتمالا مقدار به تان شدیدا پایین فهرست.

چندلر و یا سال دوم بازیکنان مانند Rodions Kurucs, Dzanan موسی یا تئو پینسان می تواند نقل مکان کرد.

این شبکه می تواند به عقب Iman Shumpert که دفاع و شدت آنها کمک کرد تا به یک 9-4 علامت در دوران صدارت کوتاه او. و یا آنها می تواند به خر خر کردن در اطراف امثال ساکرامنتو هری Giles — و آنها را دوست داشت در پیش نویس — و یا خریداری در بازار است.

اما هر حرکت آنها را به احتمال زیاد به کوچک نمی لرزه. انتظار نداریم که یک سوم ستاره در این سیستم اما شاید یک ماه کوچک در بهترین حالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de