بسیار برای یک “صفحه اصلی” بازی.

در لیگ قهرمانان کونکاکاف اسکله, New York City FC مجبور خواهد شد به میزبان کاستاریکا کولون طرف سان کارلوس در ردبول آرنا — صفحه اصلی بزرگترین رقیب Red Bulls — با توجه به منابع متعدد.

NYCFC بازی های برگزار شده است آن خانه مسابقات در استادیوم یانکی پس از این باشگاه در اولین فصل در سال 2015 با جستجو برای یک فوتبال-ورزشگاه خاص خود را دارد و در عین حال به حل و فصل شود. که موضوع پرورش سر خود را یک بار دیگر به عنوان کاستاریکا کولون خروجی Hoy اولین گزارش این حرکت با استادیوم یانکی ظاهرا برای استفاده در دسترس نیست.

در حال حاضر NYCFC را Feb. 26 بازی دوم از یک خانه-و-خانه برای اولین بار به توان Feb. 20 در کاستاریکا — برگزار خواهد شد در هریسون (آرکانزاس), N. J.

“آنها می خواستند برای جلوگیری از بازی وجود دارد به دلیل رقابت آنها با Red Bulls,” سن کارلوس ورزشی مدیر Gustavo پرز گفت: CRHoy.com “اما در پایان آنها تا به حال هیچ انتخاب دیگری.”

این حادثه صرفا آخرین در یک خط طولانی از برنامه ریزی snafus برای NYCFC. در ماه اکتبر این باشگاه مجبور شد تا میزبان یک کنفرانس نیمه نهایی حذفی بازی در سیتی زمینه با توجه به یانکی ها ” فقط-نتیجه مشارکت در ALCS. NYCFC از دست داد که بازی 2-1 به تورنتو FC پس از به دست آورده کنفرانس شرق شماره 1 دانه.

ESPN گزارش داد که سیتی زمینه نیز در دسترس نیست و برای استفاده از این زمان در اطراف. که در سمت چپ NYCFC با چند گزینه های دیگر. باشگاه “بررسی امکان” استفاده از Belson ورزشگاه در سنت جان دانشگاه, با توجه به وب سایت که سایت را برآورده نمی کند کونکاکاف حداقل محل استاندارد.

NYCFC است که بنا به گزارش چشم برانکس جنوبی به عنوان نقطه ای از آینده در ورزشگاه, سایت قبلا بازی های برگزار شده داخلی مسابقات در Belson ورزشگاه و همچنین در شرق هارتفورد, Conn.

NYCFC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی