چرا ران Roenicke فقط Red Sox موقت مدیر

فورت مایرز, Fla. — در آستانه اولین تمرین برای کوزه و فو Red Sox حل و فصل دیگری سوال بزرگ روز سه شنبه توسط امید بستن برای تداوم در ستاره شرق.

کمتر از یک ماه پس از به آتش الکس کورا برای نقش خود در Astros’ 2017 ثبت نام-سرقت برنامه Red Sox به نام Ron Roenicke خود مدیر موقت.

63 سال Roenicke شد کورا نیمکت مربی در بوستون دو فصل گذشته خواهد شد اما در حال حاضر باید منجر به یک باشگاه که فقط معامله آن بازیکن ستاره و یک پارچ علاوه بر دست زدن به fallout — در صورت وجود هر یک از MLB را رسیدگی به اتهام غیر قانونی ثبت نام سرقت توسط 2018 Red Sox.

رئیس بیس بال افسر خایم بلوم گفت: دادن Roenicke موقت برچسب “بهترین راه برای احترام” در حال بررسی است. اگر Roenicke است که در نهایت پاک تخلف Red Sox می تواند رها کردن “موقت” از عنوان خود را.

“ما احساس می کنیم بسیار به شدت در مورد رون توانایی خود را برای رهبری این گروه و چگونه به خوبی او این است که برای این کار” بلوم گفت: در Fenway جنوبی.

Ron Roenicke
ران RoenickeAP

Roenicke گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد آنچه که او می دانست که اگر هر چیزی در مورد غیر قانونی به اتهام ورود سرقت در سال 2018 است. اما بلوم گفت: باشگاه تا به حال “هیچ دلیلی برای فکر می کنم وجود دارد هر چیزی که باعث نتیجه نامطلوب برای ران در این بررسی است.”

Red Sox اخراج کورا در Jan. 14. MLB شد برگزاری در تعیین مجازات سابق Astros نیمکت مربی تا زمانی که آن را به پایان رسید, بررسی 2018 Red Sox اما حق رای دادن نیست صبر کنید و در زمان امور را در دست خود.

کمیسر راب مانفرد هفته گذشته گفت او امیدوار به پایان Red Sox تحقیقات قبل از اردوگاه باز شد اما AP گزارش روز شنبه که گزارش نمی آیند این هفته است.

Roenicke گفت که او امیدوار است به چند چیز از کورا مهمترین مهارت های ارتباطی خود را.

“من پرداخت می شود توجه” Roenicke گفت. “بودن با الکس دو سال گذشته — من هنوز هم فکر می کنم من یک رابط خوب اما من واقعا از تماشای یک مرد بود که به خوبی به عنوان من تا کنون دیده ام.”

Roenicke موفق تخمیر از 2011-15. او رفت و 342-331 رسیدن به NLCS در سال اول خود را و تنها ماندگار 25 بازی در سال آخر خود را.

Red Sox گزارش همچنین مصاحبه مربی پایه سوم کارلوس Febles, دو و میدانی, کنترل کیفیت, مربی علامت Kotsay و دایاموند نیمکت مربی لوئیس Urueta برای باز کردن. Roenicke بازیکنان خوشحال هستند به امید خانه جایگزینی انتقال را به عنوان بدون درز که ممکن است.

“او عالی است. او می داند که بازی فوق العاده خوب” مسکن مت بارنز گفت. “من فکر می کنم آن را می تواند به خوبی با داشتن یک چهره آشنا با کسی که می داند که شده است وجود دارد و تجربه او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im