چرا NFL کار معامله یک پیروزی برای همه

ورزشی شده است نومیدانه در نیاز به یک لقمه خبر خوب در جهان شده است که وارونه توسط coronavirus بیماری همه گیر.

ما رو که هدیه روز یکشنبه با خبری که بازیکنان NFL رای به نفع تصویب توافق دسته جمعی که حداقل تضمین های صلح کار بین بازیکنان و صاحبان برای 10 سال آینده.

در این دوران عدم قطعیت آخرین چیزی که ما نیاز بود بیشتر عدم قطعیت در یکی از محبوب ترین ورزش ها در امریکا است. و یک بازیکن رای در برابر CBA را در سمت چپ در لیگ شوم دولت از عدم قطعیت.

با هر لیگ ورزش و سازمان در فصل یا به حالت تعلیق و یا لغو در حال حاضر همه ما در ارتباط با ورزش مورد نیاز برخی از اخبار خوب است و ما آن را کردم یکشنبه — حتی اگر وجود ندارد یک بازی برنامه ریزی شده و برای پنج ماه.

تام بردی که اتفاق می افتد نه تنها یکی از برجسته ترین چهره ها در NFL بلکه بالاترین-مشخصات رایگان عامل ستایش بازیکنان NFL انجمن, مدیر اجرایی, DeMaurice اسمیت در یک صدای جیر جیر ارسال: “به خوبی انجام می ده.”

Patrick Mahomes
پاتریک Mahomes جشن پیروزی در سوپر باول.ایسنا

طرفداران NFL باید دوم که احساسات.

در روز یکشنبه, CBA توافق به همه ما چیزی برای بحث در مورد دیگر از coronavirus و ناتوان کننده اثر این نیاز در همه.

معامله ؟

اولین و مهمترین آن یکی خوب برای طرفداران. دیشب این دلایل:

  • مهمتر از همه به دلیل آن تضمین می کند که ما باید NFL بدون وقفه کار نزاع از طریق حداقل تا سال 2030.
  • ابتدا در سال 2021 خواهد بود وجود دارد یک 17th بازی اضافه شده به طور منظم-برنامه فصل. و چه فن NFL نمی آمدید معنی دار تر فوتبال به زندگی خود را ؟
  • آغاز 2021, فصل برنامه خواهد بود به کاهش سه بازی. چه فن NFL نیست به نفع کمتر بی معنی بازی با هیچ شروع بازی ؟ نه به ذکر این واقعیت است که فصل-دارندگان بلیط به طور خودکار شارژ برای پیش فصل بازی ها, پس این یکی کمتر بازی بی معنی که به بسیارهزینه.
  • ابتدا در سال 2020 فصل برگشتی را گسترش خواهد به 14 تیم از 12 تنها با شماره 1 دانه در هر کنفرانس یک در دور اول خداحافظ. چگونه می تواند طرفداران حذفی به چالش کشیده و تیم های مثل جت که نمی واجد شرایط پس از سال 2010 نمی توان در مورد افزایش تیم خود شانس ابتلا به postseason?

معامله خوبی است برای بازیکنان به دلیل:

  • بازیکن درآمد سهام افزایش از 47 درصد به 48.5 درصد است. گسترش postseason توسط دو تیم تولید خواهد شد حدود 150 میلیون با توجه به NFLPA یادداشت فرستاده شده به بازیکنان و 48.5 درصد است که $72.75 میلیون برای این بازیکن است.
  • حداقل حقوق و دستمزد افزایش حدود 90000 دلار در هر بازیکن.
  • در حالی که وجود خواهد داشت یک 17th بازی اضافه شده این تعداد در فصل شیوه کاهش خواهد یافت.
  • وجود خواهد داشت فرصت های بیشتر برای بازیکنان با بازی روز فعال فهرست اسامی گسترش از 46 تا 48 بازیکن. تمرین تیم خواهد گسترش از 10 بازیکن به 12 در سال 2020 و 2021 و به 14 شروع در سال 2022.

اشتباه نکنید: این معامله جدید است و نه جهانی احترام. که توسط رای نهایی — 1,019 شد و در نفع و 959 مخالف بودند — وجود دارد مقدار زیادی از بازیکنان که راضی نیست با این نتیجه.

بسیاری از آنها را به توییتر در روز یکشنبه به صدای افکار خود را در هر دو طرف. در میان بالاترین-بازیکنان مشخصات ایم که مخالف قرارداد جدید شد هکرها کارفرمایی Aaron Rodgers و 49ers cornerback ریچارد شرمن.

موضوع به این توافق این است که چگونه مفید آن است که “طبقه متوسط” رتبه-و-فایل میان بازیکنان NFL. حدود 65 درصد از آنها تحت حداقل حقوق و دستمزد قرارداد را توسط برخی از 20 درصد است. آنها کسانی هستند که — درصد-عاقلانه — دریافت بزرگترین برجستگی در حقوق و دستمزد هر چند حداقل حقوق برای بازیکنان در دیگر تجربه براکت افزایش خواهد بیش از حد.

در پایان این وجود مزایای به اندازه کافی برای هر دو طرف است که این ساخته شده است به اندازه کافی حس.

در حال حاضر هر چند بزرگترین برندگان در اینجا طرفداران NFL چرا که هر کس شده است نومیدانه در نیاز به یک کمی از اخبار خوب است. و در روز یکشنبه با اخبار این توافق همه ما رو که فقط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>