چرا صنعت سفر خواهد بود قوی تر و بهتر است پس از coronavirus

صنعت سفر کرده است نابود شده است coronavirus — با برآورد بیش از 24 میلیارد دلار از دست داد به عنوان 825,000 شغل شده اند از بین برود و بیش از 8.2 میلیون بازدید کننده در دور ماندن از ایالات متحده به تنهایی.

اما با طوفان ابرها می آیند یک پوشش نقره ای. بدون جریان ثابت از کشتی های کروز (برخی از بدترین آلوده در جهان) از کانال ونیز تبدیل شده اند روشن برای اولین بار در قرن; آلودگی در سراسر جهان به طور چشمگیری کاهش یافته و شهرستانها بود که زیر پا گذاشته شده است توسط overtourism نقاهت.

و سفر کارشناسان می گویند که زمانی که جهان از بهبود از شایع گسترش COVID-19 صنعت را دوباره قوی تر از همیشه. و زمانی که جهان شروع به حرکت دوباره آن را در راه حق.

“من فکر می کنم که این در نهایت تحت کنترل آن را ایجاد یک نیاز بزرگ برای سفر” گفت: سامانتا براون که میزبان “مکان به عشق” در PBS. “و من صحبت کردن نیست فقط سفر به مکان های دور … اما سفر به بیشتر های محلی و ایالتی مقصد. ما می خواهید به حرکت می کند و از همه مهمتر مجدد به مردم است.”

پاویا Rosati که تاسیس سایت سفر درک موافقت کرد و گفت: احتمال وجود خواهد داشت یک “افزایش علاقه به محلی سفر برای کسانی که می خواهند به ماندن نسبتا نزدیک به خانه. ممکن است این سال است که در نیویورک که معمولا به یونان راه خود را به نانتاکت یا Gullah سلیمان به جای آن.”

هر جا که مردم وجود دارد این است که مطمئن شوید که به یک معنا از “تمرکز حواس و قدردانی برای مردم محلی و پر جنب و جوش پرده از فرهنگ ها برای مقصد ما در سفر” با توجه به تام Marchant از بنیانگذاران سفر لوکس, اپراتور, سیاه, گوجه فرنگی. “پس از هفته ها و شاید ماهها ماندن در منزل این اشتیاق برای معتبر ارتباط انسان و هم فراهم خواهد بود قوی تر از همیشه … اما وجود خواهد داشت کمتر از یک کوکی-برش سفر ذهنیت است.”

در حالی که کشتی های کروز همیشه گشتن در Rosati امید شهرستانها قطع خواهد شد در mega mass گردشگری به طور خاص در مکان هایی مانند ونیز.

“دولت ایتالیا نیاز(ع) شروع به محدود کردن تعداد بازدید کنندگان مجاز به شهرستان روزانه” او گفت:. “و احتمالا انجام یک کار بهتر از محدود کردن و یا حتی ممنوعیت — شناور-بازار-اندازه کشتی های کروز است که disgorge ده ها هزار نفر از مردم را به شهر ساخت آن کوچه های تنگ سازمان ملل متحد قابل قبول برای ونیزی که در حال تلاش برای رسیدن به خانه از محل کار. اگر این ناخواسته مجبور به تنظیم مجدد ما کمک می کند تا دریافت دقیق در مورد ما منابع محدود و کمی کمتر خودخواه در مورد ما چگونه رفتار می کنند که ما را به جهان ما خواهد آمد برای خروج از این بحران در یک جای بهتر.”

به عنوان صنعت مسافرت بهبود گزینه های سفر خواهد بود محدود تر از قبل این ویروس رخ داد. کوچکتر مقصد به احتمال زیاد نمی تواند به راحتی در دسترس است.

“یک حرکت صعودی است که مردم را برای اعطا سهولت سفر و آزادی برای کشف مکان های بسیاری از” گفت: ملیسا Biggs, Bradley مدیر عامل و موسس Indagare, یک بوتیک سفر برنامه ریزی شرکت. “وجود خواهد داشت کمتر بیش گردشگری است و همچنین رفتن به یک نتیجه کمتر گزینه های سفر که باید منقبض زمانی که ما آمده ایم از این. هیچ راهی وجود دارد که شما باید تعداد پروازهای یا محدوده پرواز هنگامی که سفر می آید. من شک دارم که کوچکتر منطقه ای مناطق در حال رفتن به همان نوع از پرواز بلند است که آنها تا به حال در اوایل سال 2020 برای 10 سال دیگر. شرکت های هواپیمایی در همه جا نابود شده است و آنها در حال رفتن به قطع راه ها و بسیاری از هتل ها و کسب و کار وجود داشته است که به دلیل ورود گردشگران در حال رفتن به ناپدید می شوند.”

محدودیت کمک خواهد کرد که حفاظت از مقصدهای مسافرتی معروف از چه Bradley تماس های “سریع و گردشگری است.”

“مانند فست فود, سریع, سفر, است که واقعا تغذیه و یا حمایت از جوامع محلی” او توضیح داد.

سفر کارشناسان صنعت امیدواریم که گسترش COVID-19 را به مسافران آگاهی بیشتری از محیط اطراف خود را با “پاک” کشورهای برنده شدن.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است که در پشت ما شهرهای بزرگ بودند که رنج و تحت وزن دیوار-به-دیوار توریستی جمعیت به احتمال زیاد کمتر و کوچکتر گروه از مسافران برای چند سال” اضافه شده وندی پرین که ایجاد اعتماد سفر کارشناس لیست.

“فقیر جوامع روستایی که ویران شد همه گیر احتمالا بیشتر کمک های بشردوستانه از فکر مسافران که در بازدید از این روستاها و می خواهم برای کمک به. و کشورهایی مانند سنگاپور و کره جنوبی که در اجرا موفق بهداشت عمومی پاسخ به coronavirus احتمال جذب گردشگران بیشتر از قبل به این کشورها خواهد بود به عنوان نسبتا سالم و تمیز.”

پائولا Froelich بنیانگذار و سردبیر آنلاین مجله سفر برای زنان پهن خارج از کشور. Instagram @pfro.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>